2733
2739
عنوان

بوی عرق

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعده حمام زاج سفید بزن

خیلی عالیه

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

عزیزم زاج سفید از عطاری بگیر بعد حمام بزن زیر بغلت، عاااااالیه من هر وقت نزنم سریع بو میگیرم ولی وقتی میزنم تا وقتی که نرم حموم اصلااااا بو نمیدم در ضمن به مرور زمان پوست زیر بغل رو سفید میکنه  

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود، گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود، گاهی کتاب گدایی و بخت با تو یار نیست،   گاهی تمام شهر جواب تو می‌شود 💖
2731
2738
نه عزیزم این کارو نکنید ، منافذ پوست رو می بنده و جلوی عرق رو میگیره و این عرقی که باید خارج بشه داخ ...

اها من خودم استفاده نمیکنم عزیزم فقط شنیده بودم از اینجا 

خدایا شکرت 🙏🏻

زینک نزن بعد یه مدت غدد لنفاوی ت مشکل پیدا می‌کنه دردو..

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

فقط و فقط زینک، من خودم مشکل تورو داشتم اما الان درست شد، بعد از ھر حمام پماد زینک بزن عالیہ، من تضمین میکنم 💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐

من چرا زینک اکساید زدم بوش بدتر شد 

ولی با مام خوبم 

اسپری ضد تعریق هم رکسانا داشتم هم نیوا 

نیوا خیلی بهتر بود بوش خیلی کمتر بود 

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
2706