2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوام شده سر درس خوندن

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 33 پست
حالا میخوام از لجش هم شده درس بخونم نظرتون راجب آموزش ابتدای چیه یا بهداشت فقط میخوام واسه رو کم کنی ...

بی فایده س ب خدا فقط داری وقت تلف میکنی اگه میخونی ی دانشگاه درست حسابی برو ی رشته ی خوب بخون وگرنه ک بشین خونه عمرتو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفم برای تمام کسایی که میان میگن بشین شوهرداری کن بچتو بزرگ کن

واقعا آدم به این دنیا میاد که چیکار کنه؟بخوره بخوابه ازدواج کنه بچه بیاره

پس علایق خودش چی؟اون حس کمال طلبش رو کی ارضا میکنه؟

به نظرم با نرمی با منطق با حرف حساب با شوهرت حرف بزن و درست رو تموم کن

2731
حالا میخوام از لجش هم شده درس بخونم نظرتون راجب آموزش ابتدای چیه یا بهداشت فقط میخوام واسه رو کم کنی ...

عزیزم ببخشید ولی فاتحه این زندگی رو بخون  ، یعنی چی واسه رو کم کنی   

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
بی فایده س ب خدا فقط داری وقت تلف میکنی اگه میخونی ی دانشگاه درست حسابی برو ی رشته ی خوب بخون وگرنه ...

لیسانسو همه دارن 

فردا بچش تو مدرسه باید بگه مامانم دیپلومه

در صورتی که مامان بابای بقیه دکتر مهندسن

ازدواج با درس منافاتی نداره ....من دکترا میخونم ..شوهرم کتاب دستم میبینه جیغ میکشه😂😂😂😂 باهاش منطقی حرف بزن ..چون به هرحال بچه دارید که اوضاع فرق میکنه ..به جای بحث ببین علت مخالفتش چیه و نرمش کن

لیسانسو همه دارن  فردا بچش تو مدرسه باید بگه مامانم دیپلومه در صورتی که مامان بابای بقیه دکتر ...

دیگه گذشت اون زمان که ازبچه ها تحصیل میپرسیدن من خودم لیسانس دارم و قصدم ادامه تحصیله ولی میگم اگه میخواد بخونه ی چیزی بخونه ک ارزش وقت گذاشتن داشته باشه

2740
خو وقتی قول دادن منم داشتم درس رو میخوندم که باردار شدم الان که میخوام بخونم میگه نه 

عزیزم وقتی پا میذاری روی غرورش و بهش میگی چطور میخوای جلومو بگیری کارت هزار برابر سخت تر میشه باید رگ خوابش دستت باشه و با آرامش فدات

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
2706