2410
2553
عنوان

با شوهرم دعوام شده سر درس خوندن

339 بازدید | 33 پست

وقتی اومدن خواستگاریم قول دادن که من تا جایی که میتونم درس بخونم سوم دبیرستان بودم ازدواج کردم چون ازدواج کرده بودم رفتم بزرگ سالان چند واحد برداشتم بعد دیدم باردارم(البته ناخواسته بود) دیگه بقیه شون رو پاس نکردم الان میخوام بخونم شوهرم میگه نه من کلی حرف بارش کردم گفتم بخوام بخونم تو نمیتونی جلو رو بگیری الان از دستش عصبیم چیکارش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چی بگم

وقتی قول میدن بعد زیرش می زنن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

اسی منم مشکل شما رو داشتم  ، با دعوا کردن فقط لج میکنه با پنبه سر ببر ، خودتو لوس کن کم کم راه میاد بگو دوست دارم بخونم و وقتم الکی تلف نشه حالا صبح تا شب بیکار باشم چی بهم میدن و از این حرفا

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
2714
کسی که بخواد درس بخونه توسن پایین نباید شوهرکنه

نه عزیزم ازدواج هیچ ربطی به تحصیل نداره ، هر آدمی معیار هاش فرق میکنه ، و زن باید موقعیت شناس باشه و بدونه حرفشو کی و کجا و چطور بزنه ما تو دانشگاهمون شاگرد اولمون ۳ قلو داره

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
2706