2737
2734
عنوان

بیاین سونو غربالگری اول. چطوره؟

81 بازدید | 8 پست

ضخامت nt خوبه؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین می شه جواب بدی وقتی فهمیدی حامله ای کی رفتی دکتر ؟ کلا کی باید دکتر رفت و چه کارهایی کرد !؟

هفت هفته برو ک سونو قلب بنویسه 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2728
ببین می شه جواب بدی وقتی فهمیدی حامله ای کی رفتی دکتر ؟ کلا کی باید دکتر رفت و چه کارهایی کرد !؟

بعد از اینکه آزمایش دادی و مثبت شد برو بهداشت برات تشکیل پرونده بده..دکتر زنان هم برو که بهت بگه چند هفتگی بری سونوی قلب و برات تو دفترچه ات بنویسه.بهت قرص فولیک اسید و ویتامین دی بده و برات چکاب بنویسه

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
هنوز معلوم نیست که باردارم یا نه 😞 تو همه چیزم همیشه باید صبر کنم 😞

ی بی چک زدی مثبت‌شد بعدش برو بتا تیتر بده رو رنج‌بود و لکه بینی نداشتی میتونی تا قبل سونو قلب نری 

یا میتونی بری دکتر سونو بنویسه بتاتو چک کنه 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
بعد از اینکه آزمایش دادی و مثبت شد برو بهداشت برات تشکیل پرونده بده..دکتر زنان هم برو که بهت بگه چند ...

مرسی مرسی 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2738