2733
2739
عنوان

جوش و جای جوش

172 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من فکر کنم همه تاپیک هام این موضدع باشه خسته شدم دیگه از بس تاپیک زدم و ب نتیحه ای نرسیدم متخصصم نمیشه برم اگ تاپیک هامو ببینین عکس پوستم هس ، میخام الورا طبیعی بزنم چیکار کنم واس جوش و جای جوش قطعی ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب جای الوئه ورا ی صابونن ک از الوئه ورا ساخته شده بهت معرفی میکنم بخر بزن چون آلوئه ورا به هرکسی نمیسازه...من خودم شخصا راضی بودم قیمتشم۱۷۰ایناس ...از اینستاباید بخری

💜فرشته ای قلابی با ذات جادوگر....💜
2738

الان‌صورتتون جوش فعال داره؟

به نظرم اول علت جوش رو ریشه یابی کنید، ببینید جوش هورمونیه یا از چربی پوسته؟ یا شاید بعد از آرایش صورتتون رو قشنگ تمیز نمیکنید ممکنه علتش این باشه

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
الان‌صورتتون جوش فعال داره؟ به نظرم اول علت جوش رو ریشه یابی کنید، ببینید جوش هورمونیه یا از چربی پ ...

ن بابا این نیس صابون زردچوبه استفاده میکنم طبعم گرمه و فکر میکنم هورمونی هم باشن واقعا صورتم پز از جوش چرکی و جای جوش شده 

ن بابا این نیس صابون زردچوبه استفاده میکنم طبعم گرمه و فکر میکنم هورمونی هم باشن واقعا صورتم پز از ج ...

خب اگه هورمونی باشه که باید دارو بخورید. اما اگه غیر این باشه شوینده ها و کرم ها میتونن بهتون کمک کنن

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2706