2737
2734

اول از همه بگم نظر و طرز فکر همه واسم محترمه 

ب نظر شما یک دختر با یک پسر چه طوری باید برخورد کنه !؟

مثلا با یک فروشنده که خیلی با احترام صحبت میکنه یا تو خطاب میکنه باید سرسخت و مغرور بود یا با احترام کامل و خوش رویی برخورد کرد ؟ 

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  

صد در صد با احترام 

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

یعنی با خوش رویی و لب خندون ؟

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا چ ربطی ب دختر یا پسر بودن د‌اره

ادم باهمه باید بااحترام رفتار کنه.... مگ پسرا هیولایی یا چیزین ک رفتارت باهاشون غیرمعمولی باشه.هرطور ک با دختر میحرفی بااونام بحرف

💜فرشته ای قلابی با ذات جادوگر....💜
2738

خیلی با احترام نیشش یسره باز نباشه تا شاخکای پسره بلند شه    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
وا چ ربطی ب دختر یا پسر بودن د‌اره ادم باهمه باید بااحترام رفتار کنه.... مگ پسرا هیولایی یا چیزین ک ...

ن منظورم این نیست ک هیولان 

منظورم اینه ک باید گرم برخورد کرد همون طور ک گرم و صمیمی با دخترا برخورد میکنی؟

من پیش نامزدم دختر خیلی شیطونی و شری هستم 

ولی وقتی میرم بیرون چادری ام و دائم رو زمین نگاه میکنم 😞

اصلا نمیتونم سرمو بگیرم بالا دوست ندارم چشم تو چشم بشم با هیچ پسری 

ولی نامزدم میگه خیلی بده اینطوری 

خواستم بگم اینطوری نباش تو. حس میکنم بده. ولی من نمیتونم ترکش کنم چون عاشق خودمم با همین مدلی...، 

یکی رو دارم که با دنیا عوضش نمیکنم   خدایا مراقب عشقم بااااااش  

اگه شما رو تو خطاب کرد بهتره کاملا معمولی و بی تفاوت رفتار کنید ، اما اگه با احترام رفتار کرد شما هم با روی خوش رفتار کنید

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
من پیش نامزدم دختر خیلی شیطونی و شری هستم  ولی وقتی میرم بیرون چادری ام و دائم رو زمین نگاه می ...

منم همین مدلیم تقریبا سرسخت و اخمو البته در عین احترام کامل😶