2737
2734

عایا چیزی شنیدید در اخبار یا ... که واکسنش ساخته شده یا نه؟؟ 

عایا کسی در اطرافیان مبتلا شدن؟؟ چه اتفاقی براشون افتاده؟؟

دنبال همچين تاپيكي بودم

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ديروز يه خبر كذب ديدم ميگفت فرانسه  دارو ساخته

انقدر خوشحال شدم

حيف كه خبرش كذب بود و حقيقت نداشت

يعني ما دوباره ميبينيم زندگي معمولي رو؟

يا تاريخ از حماقتمون ياد ميكنه

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2738
تا مردم بيشعورن نميشه الان تاپيك زده فردا مهمون دارم ميگم دعوت نكن كرونا ميگه نميشه تازه عروسم دف ...

خدااااایاااااا من از دست این ملت بیشعور چقد حرص میخورم 

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید

من امروز خوندم تو آبادان با یه داروی ویروسی تونستن کلی بیمار کرونایی بدحال رو درمان کنن و قراره به همه کشور این دارو معرفی بشه. تو گوگل سرچ کنید داروی بیماری کرونا در آبادان میاد

جواب بي ادبيش

چه رودم اسکرین گرفتی.بیشعور بود اصلا.اگگار از طبقه بالا ویروس نمیاد پایین

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
پرن متاسفانه و حالا حالاها درگيريم

ببخشید اونایی که ایقد کله خرن حقشونه بمیرن,ولی بدیش اینه که نمیذارن جلوی بیماری گرفته بشه

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
چه رودم اسکرین گرفتی.بیشعور بود اصلا.اگگار از طبقه بالا ویروس نمیاد پایین

گفتم بدونيد بيشعور زياده

خالا حالا ها درگيريم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30