2733
2739
عزیزم شما دستور پختشو میگی دوس دارم درس کنم 

چشم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما دستور پختشو میگی دوس دارم درس کنم 

بفرما گلم. 

من قالب نداشتم با ته لیوان قالب زدم

تخم مرغ 2عدد
شیرولرم 3/4پیمانه
خمیرمایه یا مخمر  1ق غ یا 7گرم
کره نرم شده یاروغن جامد 60گرم
ارد500گرم یا 3و1/3پیمانه
شکر 40گرم یا4 ق غ
نمک نصف ق چ
اب ولرم 1/4پیمانه
اب ولرم _داغ یاسرد نباشد_رابه همراه یک ق چ ازشکروخمیرمایه مخلوط کرده درب ان رابه مدت 10دقیقه گذاشته واجازه دهیدتاعمل اید،درون ظرفی دیگر تخم مرغهارا باچنگال بزنیدتاازلختی درایندشکرونمک رابیفزاییدوهم بزنید،کره یاروغن_مایع هم میشه_رانیز اضافه کرده وهم بزنید،سپس شیرولرم ومایه خمیرعمل امده رابریزید و هم بزنید درنهایت اردالک شده را کم کم اضافه کنیدوابتداباقاشق ودست اخربادست خوب هم بزنیدو ده دقیقه ورزدهید(تاجایی ارداضافه کنیدکه خمیرلطیف ویکدستی به دست اید که به دست نچسبد بسته به جنس اردممکن است اردکمتریابیشتری نیازباشد ولی بیش ازاندازه ارداضافه نشود چون خمیرسفت وسنگین خواهدشد ودوناتهای پوکی نخواهید داشت )درحدی که خمیر بدست نچسبد افزودن اردکافیست،خمیررادرظرف چرب شده قراردهیدوروی ان را بپوشانیدودردمای اتاق 45دقیقه تایک ساعت  استراحت دهید تا حجم ان دوبرابرشود،بعدازاستراحت کمی ورزدهیدتاپف ان گرفته شود، سپس ازخمیرچانه های 80گرمی بگیریدباکف دست چانه ها راپهن کنیدتا ضخامت 1سانت پیداکنندوسط انهارا باکاترگرددراورید(یا با قالب دونات قالب بزنید)و هرکدام ازچانه هارا بروی کاغذروغنی ای که به شکل مربع 15بریده وچرب کرده ایدبگذاریدتاانداختن انها درون روغن راحت ترباشدوموقع برداشتن  وانداختن درون روغن دوناتهاشکل خودراازدست ندهند
روی خمیرها رابه مدت حداقل 10دقیقه دیگربانایلون  بپوشانیدتا پف دوم کنند تا20دقیفه بهتره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
یعنی همتون اومدین منو ضایع کنید😂😂😂😂 عالی درست کردی افرین

ن گلم این چ حرفیه 

اره من دوناتام کلا مث بیرونیا میشه.  اسنراحت دوم دادی ب خمیرت بعد قالب زدن گلم؟

بله گلم استراحت دوم هم دادم اما فک کنم حین سرخ شدن باید با قاشق روغن می ریختم روشون واینکه خیلی نباید سرخشون میکردم شما هم همینطوری سرخ میکنین؟؟؟من اینارو رعایت نکردم گمونم بخاطر همین پف نکردن 

بله گلم استراحت دوم هم دادم اما فک کنم حین سرخ شدن باید با قاشق روغن می ریختم روشون واینکه خیلی نبای ...

روغن ک خوووب داغ شد باید بندازی توو روغن، روغن زیاد باشه ک شناور باشه. با قاشق اروم تکونش بده ک روغن ب همه جاش بخوره

2706