2733
2739
عنوان

سلام میشه بگید شوهرشماهم مثل شوهرمنه یانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ت فاز این چیزا نیس

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
آره بارها نگا میکنه منم مشکلی ندارم منظورت اگه از چیزای ناجور عکسای س  ک   س  ه ...

همه ی مردا نگو جملتو تصحیح کن 

شوهر منم جزو مردا حساب میشه ولی نگاه نکرده و نمیکنه چون اهلش نیس 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
2728

همه مردا نگاه نمیکنن . اینو بعضیا الکی میگن چون مطمنم شوهرم نگاه نمیکنه.

علیه السلام نیستا . تو این فازا نیست.

نماز و روزه و هیت همیشه. هرشب زیارت عاشورا رو نخونده نمی خوابه. یه مرد معمولی اما نه اینستا داره نه تا حالا چیزی ازش دیدم تو ۷ سال

اره شوهرمنم مقید نمازو دین هست ولی گاهی اوقات میبینم .......توخونه به خودت برس بهترین لباسای لختی رو بپوش ارایش کن وارزوهای جنسیشو براورده کن تا چشش پرباشه دیگه دنبال این چیزا نره اولها شوهرم اینجور بود الان اصلا نگاه نمیکنه مردا بیشترین چیزی که براشون جداب همین س ک س .اصلا اهل ارایش وتنوع دادن تو پوزشن و.....هستی؟؟

2738

به هیج چیز و بنی بشری غیر خدا اعتقاد نداریم اره خیلی حتی ۳ هزارتا عکس   کلیپ تو گوشی داشت چندبار به خنده بهش گفتگ گفت همینجوری سیو میکنم دیگه محد ندادم چون میدونم اصلا اینکاره نیست الان چندین ماهه که پاکیده کلا  واسسم اصلا مهم نبود چون عاشق همدبگه ایم ا  هم لذت میبریم

کاربر قدیمی هستم
اره شوهرمنم مقید نمازو دین هست ولی گاهی اوقات میبینم .......توخونه به خودت برس بهترین لباسای لختی رو ...

اره هستم ولی وقتی این کارا رو میکنم میزنه تو ذوقم میگه این کارا نیاز نیست من همون چهره ساده تورو دوست دارم یا گاهی وقتا میگه نیازی به این لباسا نیست و...حس میکنم میخواد خودشو طوری نشون بده که علاقه ای به این چیزا نداره حتی واسه رنگ کردن مو یا ابرو اصلا اجازه نمیده وکلی دعوام میکنه

شوهرم اصلا مذهبی نیس اما تو این نه سال زندگی تاحالا ندیدم فیلم یا عکس ناجور نگاه کنه یا حتی سرچ کرده باشه

شایدم چون من اهل اینکه برم سرراغ گوشیش یواشکی نیستم هم بی تاثیر نیس 

الله و اعلم

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
به هیج چیز و بنی بشری غیر خدا اعتقاد نداریم اره خیلی حتی ۳ هزارتا عکس   کلیپ تو گوشی داشت چندبا ...

چه قدر خوبه که برات فقط عشق مهمه وبا این مسائل راحت کنار میای وخودتو اذیت نمیکنی

شوهر من به هیچی اعتقاد نداره ولی اینکارا رو نمیکنه..اوایل عقدمون نگاه میکرد به منم میگفت بیا ببینیم چون جفتمون سنمون کم بود رابطه رو بلد نبودیم ولی بعداز اون دیگه این چیزا رو ندیده

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
2706