2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو تشک😅

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2728
ی روش بهت میگم عالیه ماهی بو هم نمیده.نیم ساعت چهل دقیقه توی ابلیمو و نمک بذار ماهی رو بعد سرخ کن عا ...

الان یکساعت هستش که تو ابلیمو و نمکه .موقع سرخ کردن بهش آرد بزنم 😕؟؟؟

قرارنبود چشمای من خیس بشه قرار نبود هرچی قرار نیست بشه 

ماهی رو داخل فلفل پیاز نمک زردچوبه سیر ابلیمو اگه دوست داری یکم زنجبیل بخوابون تقریبا ۲ساعت

بعدش یاسوخاری کن

یا توروغن داغ خالی سرخ کن

فقط تخم مرغ نزن اگه سوخاری کردی

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2738
ماهی رو داخل فلفل پیاز نمک زردچوبه سیر ابلیمو اگه دوست داری یکم زنجبیل بخوابون تقریبا ۲ساعت بعدش یا ...

مررررسی عزیزم 

قرارنبود چشمای من خیس بشه قرار نبود هرچی قرار نیست بشه 
ماهی رو داخل فلفل پیاز نمک زردچوبه سیر ابلیمو اگه دوست داری یکم زنجبیل بخوابون تقریبا ۲ساعت بعدش یا ...

این عالی میشه

منم همینطوری درست میکنم، البته با پیاز رنده شده

فقط استارتر قبل از اینکه بزنی توی آرد، حواست باشه نگهش داری تا آب پیاز ازش بریزه که کمتر آرد بگیره به خودش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من میزارم تو زعفرون وآبلیمو خیلی خوشمزه اس😋😋

منم زعفرون میزنم کمی هم پیاز میریزم روش چند ساعت میمونه بعد 

خوشمزه میشه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
الان یکساعت هستش که تو ابلیمو و نمکه .موقع سرخ کردن بهش آرد بزنم 😕؟؟؟

نه ما نمیزنیم عزیزم هرکیم خورده تعریف کرده الان برو سرخ کن آرد چیه😐این چیزارو نزن بهش

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️
2706