2733
2739
عنوان

دورهمی خل وچلانه😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 438 پست
بیدارشدی؟ وای من یه ربعه بیدارشدم😂 فوری کوکو درست کردم زنگ زدم با اقای شوهر حق به جانب که چرا دیر ...

واي نازي من از١١ بيدارم🤦🏻‍♀️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین سحرخیز شدی

ها هاع آهاااااع

شيما مانكن پروداكشن🤞🏾🤙🏾

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
ازاد شدی؟

سلام😅🙋🏻‍♀️

ببخشيد ديشب پستتو نديدم چطوري؟

خوب رفيق نگهدااااشتي خووووووب

منكه نبودم با كي عصر جديد ميدي هان؟😢

2731
سلام😅🙋🏻‍♀️ ببخشيد ديشب پستتو نديدم چطوري؟ خوب رفيق نگهدااااشتي خووووووب منكه نبودم با كي عصر ج ...

سلام 

چی شده مگه عزیزم که ازم دلخوری؟  

بخدا ۲ / ۳ قسمت دیدم بقیشو نگاه نکردم اصلا

بر لبی خاموش صدایت میکنم   گرچه دوری از برم از صمیم قلب دعایت میکنم  
سلام  چی شده مگه عزیزم که ازم دلخوری؟     بخدا ۲ / ۳ قسمت دیدم بقیشو نگاه نکردم اصل ...

😅اشكال نداره حالا ناراحت نباش

تركيده بودم يادي ميكردي بيمرام

😅اشكال نداره حالا ناراحت نباش تركيده بودم يادي ميكردي بيمرام

بخدا به نینی یار گفتم ؛ گفتم که برش گردونید دیگه چیزی نمیگه گفتن که سیاسی حرف زده بودیو.....

چندبار اصرار کردم دیدم کاری نمیکنن دیگه چیزی نگفتم

بر لبی خاموش صدایت میکنم   گرچه دوری از برم از صمیم قلب دعایت میکنم  

منوو ک تگ نکردییییییییین😒😒😭😭😭😁واقعنی که😁😁😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2740
سلااام اووووه این تاپیک‌برا دوروز پیشه😂

😅😅😅😅عه  

خوب این از کوتاهی شما😂😂😂 در حق من کم نمیکنه😂😂😂 

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
😂😂😂😂بله بله متوجهم این سری ایشالا🤣🤣

باشه پس گل گلی منتظرما😐😁😂😂😂😂

بخدا به نینی یار گفتم ؛ گفتم که برش گردونید دیگه چیزی نمیگه گفتن که سیاسی حرف زده بودیو..... چندبار ...

باشه باشه قبولت دارم✌🏽😄❤️

فداتم عزیز      

💜💜💜💜💜💜

اين قلب بنفشه نماد شاهزاده و ملكه ها😐🤦🏻‍♀️

2706