2733
2739
عنوان

دورهمی خل وچلانه😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 438 پست
سلام من به تو ياره قديمي😍❤️ چطوري؟؟؟؟ به همين زودي مرا به فراموشي سپردي؟؟؟؟ سراغي از ما نگيري نپ ...

خخخ مرسی عزیزم    

هی بد نیستم شکر  

نه بابا فراموشی چیه  دیدمت چندبار که برگشتی    

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
😂😂😂😂😂 ماهم مه از نظر بقیه عاقلیم نشستیم همو بزرگ میکنیم😂😂 دانشجویی که باحاله...من خیلی دوس ...

خخخخ مگه دانشجو نیستی یا قبلا نبودی؟ 🤣🤣🤣

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ مرسی عزیزم       هی بد نیستم شکر     نه بابا فراموشی چیه   دی ...

عسل بانو چطوره

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣من روح سر گردانم😂😂

یا قران منو ترسوندی🤪🤪🤪

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
جدا نفهمیدم الان آهنگ خوندی؟ یا ابراز علاقه کردی؟😐

اين يه خير مقدم لاكچري بود😁

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
توووووي دروازههههههه چه گلي ميزنه اين عشق بي پايان خسته نباشي دلاور خدا قوت پهلوان😐

توعم مث من الکی خوشی

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738
یا قران منو ترسوندی🤪🤪🤪

🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
قربونت عزیزم بد نیستم   شکر تو خوبی؟    

خوبم فدات 

عشخت خوبه

توعم مث من الکی خوشی

الكي خوش نباشيم چع كنيم؟

😂

2706