2733
2739
عنوان

چهارقلوها بدنیا اومدن

2164 بازدید | 88 پست

باسلام ، ولادت باسعادت حضرت امام حسین (ع) سلام رو به همگی تبریک عرض می کنم ... تولد چهارقلوهای ما هم خوشبختانه متقارن شده با این روز مبارک ... چهارقلوهای ما که فکر می کردیم تا سه -چهار هفته دیگه بدنیا در هفته 33 با عمل سزارین به دنیا اومدن و خوشبختانه همگی سالمن ولی باور نکردنی ترین نکته اینکه متوجه شدیم این چهارقلوهای عزیز در واقع پنچ تا بودن     ولی قل آخر به دلیل کمبود وزن و وزن 680 گرم آسمانی شد و قل آخر یه پسر بود ... ولی خوشبختانه چهارقل عزیز به اسم های : نسترن ، نیکا ، نازگل و محمدمتین ، در بیمارستان هستن و هنوز مشکلی ندارن و الان تقریبا 9 ساعت از تولدشون میگذره ... خب با اجازتون من برم پیش مادر گلشون ... خدانگهدار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به به قدمهایشان مبارک

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

واااااي 😍😍😍😍😍

چقد باحااااللل

مباركهههه خدا حفظشون كنه

اي جونممممم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706