2733
2739
عنوان

از دست خانواده....

76 بازدید | 4 پست
امروز تا اومدم سر یه موضوعی (اونم خدا میدونه به حق بود ) از شوهرم دفاع کنم مامانم برگشته میگه تو از دوازده سالگی تو نخ شوهر بودی . واقعا من چی باید بگم؟اون لحظه اگه شوهرم می بود ابرو ی من بیخود و بیجهت نمی‌ریخت؟. اینی که گفته علتش اینه که خواهرم ازدواج نکرده خانواده خودشون میگفتن کسی مارو طلسم کرده و ازین حرفا منم یه وقتایی میگفتم حدانکنه منم طلسم شده باشم من دلم میخواد ازدواج کنم . به خاطراین حرفام حالا جرات ندارم حتی از شوهرم طرفداری کنم سریع این چیزارو پیش میکشن نه تنها مامانم حتی خواهرم .    
خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساسشون کردی به نظرم. آخه مگه بین داماد و مادرزن چقدر مساله پیش میاد که تو بخوای مدام دفاع کنی

مامانم حرفا و ابراز علاقه های شوهرم باور نمیکنه . وقتی میگه دوستون دارم وقتی براشون خرید میکنه و تحویلشون میگیره میگن حتما میخواد چاپلوسی کنه ولی من بعد پنج سال زندگی مشترک فهمیدم اینطور نیست اما مامانم اینا آدمهای سرسنگین خوب میدوننن فقط 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2728
بی خیال زندگیتو بکن 

هر دفعه روبرو میشیم یه مساله پیش میارن.