2733
2734

لحاف تشک رو ساعت ۱۱صبح جمع میکنیم صبحانه میخوریم پتو بالش میاریم میخابیم باز بعد اذان گفتنی بیدار میشیم نماز و ناهار و شستن ظرفا بعد جامون سرد نشده تا ۷میخابیم بعد درست کردن شام و نماز تا ۲شب نگاکردن به تی وی کسل کنندست

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

تلویزیون آشپزی بشوربساب گوشی یوقتایی هم بازی بادخترم. یه عالمه کارعقب افتاده دارم ولی حس و حالشوندارم اعصاب ندارم خوابمم کم شده کلابهم ریخته سیستمم

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پایدار 😃

بیا تاپیک آخرم عکسشو گذاشتم😢😢

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2731
خخخخ عجب سرگرمی

تاپیک آخرم عکس عشقمو گذاشتم

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2740
رفتم نگا کردم😂😂 من ب عشق بهتاش میبینم

ببین دنیا چقدرنامرده 

ببینم خدا مهرمونو تو دلشون میندازه😎😍