2737
2739
عنوان

کیا پایتخت می بینن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 86 پست

خدایی ما مازندرانیم اینا بیش از حد لهجه رو غلیظ کردن ولی طنز همینه بزرگ نمایی یه چیزی واسه خندیدن.

من که خیلی خوشم میاد و کیف میکنم نتیجه سریال همیشه عالی بود و نکات مثبت داشت.

الانم جز واقعیتای جامعه چیزی رو نشون نمیده‌

از هر قومیتی و استانی ادمای اینجوری دیدم کلا 

و واقعا بنظرم با اختلاف خیلی خیلی زیاد از همه فیلمهای مزخرفی که صدا سیما پخش میکنه بهتره‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم چرا هر فیلمی میسازن زود به قومیتا بر میخوره.

عزیزم بهم برنخورد مشکل من با لهجه و خل و چل بازیاشونم نیست. ولی عقل کل تو سریال هما هست که عاری از هر گونه ویژگی مازندرانیه. و این ینی اگه حداقل اندک آشنایی با علم و ضمیر ناخوداگاه داشته باشین داره اینو القا می کنه که کسایی که لهجه دارن یا حالا هرچیزی تو مرتبه پایین ترین. و همین باعث خود برتر بینی یه قومیت دیگه میشه. کسی بهش یاد نداده برای اینکه توسط این چیزا تو ضمیر ناخوداگاهش ثبت شده

2731

من ب شخصه اگر با لهجه مازندارانی نبود امکان نداشت ببینم کلی فیلم طنز هست ولی از نظر من دلیل محبوبیت پایتخت و این ک از بقیه طنزها متمایزش کرده همین لهجه خوبشونه

و اینکه شما میگی همه از هما چیز میپرسن چون تحصیل کرده و دانشگاه رفتس 

خدا وکیلی من اگر شوهری مثل نقی داشته باشم آدم حسابش نمیکنم چ برسه نظر بپرسم  

تو پایتخت یک گفتن هما باباش نظامی بوده هی ماموریت بودن تو خود مازندران بزرگ نشده به خاطر همین لهجه ن ...

وااااااااااااااای نمی دونم به چه زبونی بگم. نمی دونم همه چرا فقط ب بسم الله رو می خونن و واسلام.

عزیزم بهم برنخورد مشکل من با لهجه و خل و چل بازیاشونم نیست. ولی عقل کل تو سریال هما هست که عاری از ه ...

به قول ارسطو حساس نشو 

حساس نشو

همه فیلم های طنز جنبه های مختلفی دارن

این فیلم به خاطر محبوبیتش الان خیییییلی زیاد رفته زیر ذره بین همه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من ب شخصه اگر با لهجه مازندارانی نبود امکان نداشت ببینم کلی فیلم طنز هست ولی از نظر من دلیل محبوبیت ...

دقیقا همینو میگم. که تو ذهمن شما ثبت کرده چون تحصیلات داره لهجه نداره. و هرکسی لهجه داره تحصیلات نداره دیگه

2738

همه

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
به قول ارسطو حساس نشو  حساس نشو همه فیلم های طنز جنبه های مختلفی دارن این فیلم به خاطر محبوب ...

واااااااااای ینی من خودم عاشق این شخصیت ارسطو هستم و اون تیکه هاش.

اسی جان شاید داره زن دوس بودن خطه شمال رو میگه

من شمالی نیستم

اونجا که میگفت کادو اول برا هما

دوم هما 

سوم هما 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خب اینکه تهرانیه و نباید لهجه داشته باشه. درست ولی همه تو سریال گوش به فرمان اینن و هیچکس خودش عقل ن ...

از منظر دیگه ای بهش نگاه کنید

اینکه یه زن میتونه چقدر مدیر خوبی برای خانواده ش باشه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
دقیقا همینو میگم. که تو ذهمن شما ثبت کرده چون تحصیلات داره لهجه نداره. و هرکسی لهجه داره تحصیلات ندا ...

ن گلم اینو تو فصل یک نشون داد ک هما تو قطار بود از دانشگاه میومد و ندیدی نقی چقدر پز تحصیلات زنشو به همشون میده و اون قسمتی بود ک انتخابات شورای شهر بود نقی گفت من تحطیلات ندارم ولی چون قهرمان جهان شدم معادل فوق لیسانسه

نه عزیزم من تو طنز بودنش شک ندارم و به عنوان یه مازندرانی خیلی هم باهاش حال می کنم. ولی مثلا داره به ...

نه ببین چقد به زنش بها میده

فرستاده درس بخونه 

شغل داشته باشه 

بره شورا  یا صداو سیما

این بها دادن هم ببین 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706