2737
2739
عنوان

شوهرای شما ارایش دوست دارن ایا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 78 پست

عاشق ارایشه 

مجرد بودم ارایشو خیلی خانوادم بد میدونستن 

منم بلد نبودم که

عقد کردم رژ صورتی میزدم سایه اکلیلی رنگارنگ 😶شوهرمم ذوق میکرد هی منو میبرد خونه فامیلاش

خدایا منو بکش🤣🤣🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوس نداره مگه شبای خاص😅که اونم میگه کرم اینا نزن ملیح و ساده و لایت به قول خودش🤣

شبای خاص من خیلی دلم ارایش میخواد فقط در حد خط چشو یه کوچولو سایه و ریمل کرم و رژ اصلا ولی میگه هموناهم نه طبیعیه طبیعییی

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2731

من زیاد آرایش نمیکنم ولی همیشه به پوست صورتم میرسم بالم لب میزنم مژه هامم کاشته ابروهامم جای خالیش رو پر میکنم که چهره ام مرتب باشه

معمولا لایت آرایش میکنم گاهی رژ پررنگ میزنم معمولا مهمونی ای جایی

کلا هم آرایش نمیکنم دوست داره هم آرایش بکنم ولی مثل همه از آرایش غلیظ خوشش نمیاد هفته ای یکی دوبار میک آپ میکنم

یه جا خودنم مردا به لبای بدون رژ ۲ثانیه کمتر و به لبای با رژ بیشتر سه ثانیه کمتر خیره میشن شوهرت غیر ...

نه کلا حالش از رژ به هم میخوره 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
منو همه جوره دوست داره چه آرایش کنم چه صبح با قیافه اخمو از خواب پاشم 😛 ...

همسر منم میگه قیافه اول صبحتو از همه وقتا بیشتر دوس دارم 

آرزوهای مجردی ک سینگلم هست😂😂

2738
وای دقیقا انقد اون لحظه صودتمو ناز میکنه و بهم خیره میشه ک هول میشم نمیدونم چیکار کنم😑

یه لحظه تصور کردم دارم آرایش میکنم عشقم خیره شده بهم که ناگهان ریمل رو کردم تو چشم کور شدم 😂چقدر سخته یکی نگاه کنه 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
هیچ مردی دوست نداره زنش با ارایش زیاد جلو ملت بره ولی کمش لازمه 

نه من بیرون اصلاااااا حتی یه رژ کوچولو هم نمیزنم فقط تو خونه یه کوچولو ارایش میکنم همونو دوست نداره 

2706