2703
2553
عنوان

شوهرای شما ارایش دوست دارن ایا ؟

1427 بازدید | 78 پست

من کلا خوش ارایشم  یعنی با ارایش زشت نمیشم که بگم حتما زشت میشم که ارایش نکنم کلا از لوازن ارایشی بدش میاد میگه مصنوعیه یجوریه حتی ژ خالیم بدش میاد میگه رنگ لب طبیعی مگه چشه که هزارتا اشغال روش میزنین آخه من دیگه کجا ارایش کنم اه

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

مقید به حجابم و بیرون هیچ ارایشی ندارم جز ضد افتاب

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهر منم همینو میگ.

میگ تو خونه آرایش نکن پوستت خراب میشع

جالبه جواب خودشم میده میگ بیرونم ک نمیخواد، ارایش واسع خونس ولی نکن😂😂😂

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
2714
یه جا خودنم مردا به لبای بدون رژ ۲ثانیه کمتر و به لبای با رژ بیشتر سه ثانیه کمتر خیره میشن شوهرت غیر ...

ببخشید با لبای با رژ قرمز ۳ثانیه بیشتر خیره میشن بدون رنگ دو ثانیه کمتر

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

ملیحشو دوس داره همینجوری بدون ارایشم داعم درحال تعریف کردنه دیگه انقد ک من فک میکنم داره مسخرم میکنه😐😐😐

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

خانومای بیرونم که میبینه میگه نمیدونم شما خانوما چرا اینجورین چجوری از ارایش خوشتون میاد میگه ارایش مصنوعیه خدا طبیعی خلق کرده 

2706