2737
2734
عنوان

این معما نیازمند هوش بالای ۱۳۰ دارد👌

| مشاهده متن کامل بحث + 179715 بازدید | 1329 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷تا😁😄😅

❤️ تنها چیزی که باعث شد رضایت بدم و بیام روی کره ی زمین، بودن بین عاشقان علی (ع) و سر گذاشتن به تربت حسینش و سر کردن یادگار همسرش بود ❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2728
از کجا سریع یه عدد گفتی🤔

عزیزم این سوال میتونه دو تا جواب داشته باشه.اگر حداقل جمعیت روستا رو بخواد میشه فرض کرد شش مرد روستا هفت دختر از مرد هفتم بگیرن.در این صورت جواب بدون اینکه فرضیات سوال نقض بشه میشه چهارصد و شش

در غیر این صورت یعنی اگه هوو ها خواهر تنی یا ناتنی نباشن جواب چهارصد و چهل و هشت هست.

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
7تامرد 7*7 زن 49*14بچه چه دختر چه پسر مجموع‌ میشه 742

اینجوری که شما حساب کردی هر دختر ۴۹تا برادر داره

اشتباهه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
با این عقل و شعورت کدوم خری حاضر میشه که با تو ازدواج کنه

نی نی یار لطفا این مرد رو مسدود کنین

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_5    

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2738

بچه ها خودتون رو اذیت نکنین

..اولا که اصل مسئله تو نت اصلا حرفی از دختر نزده

اما طوری که استارتر مسئله رو طرح کرده خیلی ایهام داره

وقتی گفته هفت دختر ، هر دختر هفت برادر داره

هم میشه اینطوری حساب کرد که هر زنی هفت دختر و هفت پسر داره..

هم میشه اینطوری حساب کرد که هر زنی هفت دختر داره و یک پسر  یعنی هر مردی هفت پسر داره ...

❣️❣️❣️❣️❣️❣️حضرت علی علیه السلام میفرمایند: چه دارد آنکس  که خدا را ندارد ، و چه ندارد آنکس که خدا را دارد❣️❣️❣️❣️❣️😊😊😊
2706