2733
2739
عنوان

این معما نیازمند هوش بالای ۱۳۰ دارد👌

| مشاهده متن کامل بحث + 179715 بازدید | 1329 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان من صفحه ۷،همون اول جواب رو دادم🤔🤔🤔

بعضیا درگیر این بودن که گفتی کلن 7 تا مرد تو روستا هست و پسر و مرد رو باید یکی گرفت

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
اسی میمردی جواب بدی؟؟؟

شما یکم تربیت داشته باشی بد نیس!!

این تاپیک مال ۴روز پیشه، همون موقع صفحه ۸ جواب رو دادم.

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
2740

جواب اخرش چن شد؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
بعضیا درگیر این بودن که گفتی کلن 7 تا مرد تو روستا هست و پسر و مرد رو باید یکی گرفت

یه شاخه رو درنظر بگیرن کافیه

یه مرد》هفت زن داره》 هر زن هفت دختر》 هر دختر هفت برادر( نکته: هفت دختر خواهرن پس یه برادر دارن)

پس واسه هر زن میشه هفت دختر و یه پسر

هفت تا زن که هرکدوم ۷ تا دختر دارن میشه ۷×۷ =۴۹ 

هر دخترم ۷تا برادر داره ( چون هفت دختر خواهرن ینی یه برادر  حساب میشه به این صورت که هر زن هفت دختر یک پسر)یعنی کلا ۷ تا پسر هست 

بچه های هر خانواده پس میشن ۷ + ۴۹ 

هر خانواده هم ۷ تا زن هست و یک مرد 

پس میشه ۷+۴۹+۷+۱ = ۶۴ 

کلا ۷ هم خانواده ‌داریم میشه ۶۴×۷=۴۴۸

بیشتر از این نمیشه توضیح داد واقعا

در جواب بعضی دوستان هم بگم این تاپیک مال چن روز پیشه و من همون موقع جواب رو صفحه ۸ دادم

و بعد از ۲روز اومدم نی نی سایت و با سیل عظیمی از اعلان ها مواجه شدم

تاپیک رو قفل میکنم که جواب رو همه ببینن و گم نشه

اگر هم کسی فکر میکنه  جواب اشتباهه واقعا من نمیخام قانعش کنم چون این یه معماس و نکته انحرافی داره

با تشکر😉

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤