2733
2734
عنوان

شوهر اشغال من تو سایت همسریابی

3678 بازدید | 63 پست

امروز متوجه شدم شوههرم تو سایت خانوم یاب که برای پیدا کردن زن صیغه ای هستش ثبت نام کرده با خط قبلیش که هفته پیشم خطشو خاموش کرد برای همین بود..شما باشید چکار میکنید.خدایا چقد کثیفه این بشر اخه.حدود دوهفته پیش من باهاش قهر کردم سر یه مسیله سریع از فرصت استفاده کرد بیشرف بی جنبه.چقد بعضیا نامردن اخه

تو چجوری فهمیدی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ویروس کرونا آشناش کن🦠🦠🦠🦠😣😣😣

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2728

ای تِف 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2738

با یا قهر؟؟

چه بی جنبه شدن مردها تو این اوضاع کرونا بهش بگو بتمرگ خ ونه زن صیغه ای بخورا تو سرت

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

چه مقید هم هست همسرت😕خدا لعنت کنه اینجور مردها و زنارو😔

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

چرا ؟؟؟؟

رابطه ندارید مگه با هم ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بنظرت همینجور از سر سرگرمی و کنجکاوی بوده ،،

یا واقعا کسی رو میخواسته صیغه کنه 

ولی بنظرم به روش نیار اصلا ،،پرروترش می‌کنی ،،،،،اصلا به روش

نیار

مثلا غیر مستقیم بگو الکی شوهر دوستم به نفر و صیغه کرده ،،،،،دوستمم ابروش رو برده و دارن جدا میشن و مهریه ازش گرفته و فلان و بهمان

غیر مستقیم تهدیدش کن

2706