2737
2739
عنوان

کیا پدرشون خیلی تنبله ؟ !

162 بازدید | 20 پست

پدر من فوق العاده تنبله کارای شخصیشو هم باید براش انجام بدیم 

اگرم انجام ندیم میشینه فحش میده و تحقیر و اووو ..... بیا و ساکتش کن حالا .....

مثلا تازه چنان داد و هوار میکرد از طبقه دوم پله هارو دوسه تا یکی اومدم پایین میگم چته ؟!!

در اومده میگه تی وی رو خاموش کن ...خودشم لم داده و سرش تو گوشی 😓 

یا صدام میزنه بیا پایین کارت دارم ... این همه پله رو پایین میام میگم چیه؟ ! 

میگه برو کامپیوترو روشن کن تا بیام ....برو برام اب بیار .... برو فلان هندزفریمو از رو اپن بیار 

عصبیم میکنننننننهههه😠😠😠

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

محلش نذارید بابا 

دوبار خودشو و حنجره‌اش رو پاره کنه و محلش ندید درست میشه 

یعنی چی این کارا آدم یاد نوجوان های تربیت نشده میوفته ، البته ببخشیدا😑

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه پدر فعال در فضای مجازی ای دارید 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من بابام حتی ظرفم میشوره جارو میزنه لباس زیرو جورابارو میشوره اما داداشم مثل بابای شماست ولی ما بهش محل نمیدیم مجبور میشه خودش کاراشو بکنه الانم زن گرفته زنشم محل نمیده اونم دیگه داره از سرش میفته

لبریزم از سکوت بسیار
2738

من پدرم فوق العاده زرنگ و مرد کاری هستش 

اما شوهرم کوالا به تمام معناست🤦‍♀️

لامپ میسوزه عوض نمیکنه .لباساشو از بیرون میاد آویزون نمیکنه پاهاشم به من میگه میخارونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀

خیلی خیلی تنبله واقعا عذابم میده

بابای منم همینطوره منم کلافه م از دستش به شدت معتقدم که مقصر مامانم بوده و از اول زندگی اینجور عادتش داده در حالی که داییم همه کارای شخصی و غیر شخصی حتی پذیرایی مهمون و ... انجام میده فقطم باعثش زنداییم بوده اونا کلا خانوادگی اون مدلین که از جماعت مرد تو خونه کار میکشن همه داماداشونم عادت کردن و وظیفه خودشون میدونن.دیگه م عوض نمیشه یه سری چیزاروفقط اول زندگی باید تعیین تکلیف کرد

محلش نذارید بابا  دوبار خودشو و حنجره‌اش رو پاره کنه و محلش ندید درست میشه  یعنی چی این ...

اگه نریم .... دیگه کی میتونه دهنشو ببنده

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2706