2733
2739
عنوان

لیست جهزیه ک تا حالا خریدم شاید ب دردتون بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 24 پست
۴تا پتو کم نیس؟من مامانم ۱۲ تا بالش و ۱۱تا پتو ینفره و یدونه پتو  دونفره و هفت تا تشک داده  ...

خونت زمینه و مهمون داری?

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه داریم ب نام من نیست ولی مستاجر نیستیم خداروشکر

خدا رشکر ولی عزیزم منظورم اینه که وقتی شما اینهمه هزینه می کنی برای جهزیه ایی که وجههه شرعی هم نداره و وظیفه مرد هست  باید این مرد بیشتر از اون مقداری که جهیزیه می بری برای شما ....

مثلا ما رسممون هست سه دانگ خونه  به جز مقدار سکه ایی که مهریه می گیریم و سفر مکه یا به جاش...

شما اگه زیاد خرج کنی و شوهرت در قبالش هیچ چیزی خرج نکنه مثلا برای جهیزیه چیزی متقبل نشه چیزی به نامت نکنه

توهم بر میداره که در موضع بالا هست و مرد بودن(مذکر بودن) کافی هست اتفاقا شاید الان ارج و قربت بالا بره و لی بعدش تو زندگی همه ازت توقع دارن همه چی تموم باشی ولی حتی اگر مردت نالایق باشه

می دونی چی میگم 

بین دوستام خیلی این چیزها رو دیدم زبون مادر شوهر تو زندگیشون دراز شده و دوستام شبیه کلفت شدن چون از اول وا دادن و هیچی کم نذاشتن اینام نه تنها براشون ارزش قایل نشدن اتفاقا تاثیر معکوس گذاشت

مراقبت کن تو خرج کردن سطح خودت رو بالا نشون بده بزار بفهمن ارزشت به جهیزیت نیست خودتی که ارزشمندی از اول میخ و سفت بکوب

ان شاالله که خوشبخ بشی

2731
خونت زمینه و مهمون داری?

نه مهمون خاصی ندارم اما مامانمم ده سال پیشم برا خواهرام نفری هفت هشت تا پتو گلبافت داد بمنم بیشتر داد میگه زیاد باشه ضررنداره  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
اره جفتشون 

یعضی وسایل رو دوبار خریدی اشتباه کردی مبارکت باشه لباسشویی ۸کیلو چخبره فشاراوردی

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
خونت زمینه و مهمون داری?

طفلی یه سوالی کرد ولش نمیکنی 😁

خب راست میگه اینهمه وسایل الکی خریدی ک سالی یه بارم به کارت نمیاد بجاش چیزای بدردبخور میخریدی پتو هرچقد بخری کم نیس بازم

4تا پتو ک خیلی کمه 

2738
طفلی یه سوالی کرد ولش نمیکنی 😁 خب راست میگه اینهمه وسایل الکی خریدی ک سالی یه بارم به کارت نمیاد ب ...

ن بخاطر اون سوال نپرسیدم ۵ تا پتو دارم ولی کلا من زیاد کسی رو ندارم بیاد مهمونم باشه 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم