2733
2734
عنوان

آقایون سایت همگی بیاید(جواب صادقانه ازتون میخوام. هاااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 89 پست
بله😃گارد گرفتم😃

آفرین خوب کاری کردی👍😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
افرین داداش منم همش همینو میگه ساختار ما با شما فرق داره😕

جواب کامل و بجا بود؟

ارزششو داشت ده دقیقه فکر کنم؟😂

کاش یه پسر بچه اسپانیایی بودم که هر روز با یه دوچرخه میرفتم مزرعه پدرم و هیچوقت نمیدونستم خاورمیانه ی لعنتی کجاست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ببینید ساختار غریزی ما مردا با شما خانوما ب کلی متفاوته و این ربطی ب شخصیت مردا نداره و کاملا به ...

واقعا هیچکی دیگه نمیتونس مردا رو انقد خوب تشریح کنه جز خودت . ی کم دیگه فکر کنی واکسن کرونا رو هم خودت کشف میکنی برادر 

2728

درضمن خیلی خوبه این تاپیکا

این سایت اکثرا خانوم هستین گاهی لازمه اینجوری ما مردا هم فراخوان بشیم

کمی بیشتر با روحیات هم آشنا بشیم و این شناخت خیلی میتونه کمک کنه ب ایجاد روابط درست بین آقایون و خانوما

کاش یه پسر بچه اسپانیایی بودم که هر روز با یه دوچرخه میرفتم مزرعه پدرم و هیچوقت نمیدونستم خاورمیانه ی لعنتی کجاست...
واقعا هیچکی دیگه نمیتونس مردا رو انقد خوب تشریح کنه جز خودت . ی کم دیگه فکر کنی واکسن کرونا رو هم خو ...

عالی بود😂😂👍

اتفاقا بارها پیش اومده مرده زن بسوز بسازشو محل نداده با هزار ترفند طلاق داده رفته یه زن خوشگل ک اخلا ...

تجربه ثابت کرده مردا قدر زن بسازو نمیدونن هرچی پر خرج تر عزیزتر😁

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
2738
عه موافق حرف استارتر دیگه !  خوبید؟

بنده خدا سوال کرد

ماهم جواب دادیم

نظرخواهی نبود که بگم موافقم یا مخالف

ممنون شما خوبی؟

سال نو مبارک😊

جواب کامل و بجا بود؟ ارزششو داشت ده دقیقه فکر کنم؟😂

بنظرم همون لحظه اول باید جوابو میدادی الکی لفتش دادی ببینی جو ارومه یا نه...

بعدم اینکه خیلی با کلمات بازی کردی ک بهت حمله نکنن😝

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

ببینید درسته چهره باید به دل بشینه و قطعا دوسش داشته باشن آقایون 

اما بالاخره شاید چروک بیفته شاید پیر بشه یه مشکلی پیش بیاد میرن سراغ یکی دیگه

پس هرکس صرفا از روی ظاهر انتخاب کنه به نظرم عشق نیست چون قطعا یه روزی به جایی یه نفر خوشگل تر میبینه

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
بنظرم همون لحظه اول باید جوابو میدادی الکی لفتش دادی ببینی جو ارومه یا نه... بعدم اینکه خیلی با کلم ...

ترس دارم خواهر

قوم الظالمینین شماها😁😰😰

2706