2733
2739

خانوما ما هممون دوست داریم غذای نذری بخوریم همیشه🤷

پیشنهاد من اینه که هر روز که غذا میپزید 😍 زحمت میکشید 😍 ⁦❤️⁩ با عشق برای بچه و شوهرتون ....

غذا رو هر روز به نیابت یک معصوم درست کنید ...

مثلا امروز شنبه این غذا نظر امام جعفر علیه السلام 💙 و یکشنبه و کل هفته به این صورت 😍😍😍⁦✌🏻⁩ اینجوری هم غذا برکت میگیره .... هم شوهر و بچتون سالم و به دور از مریضی و غیره اند و هم خودتون هر روز غذای نظری می‌خورید 💙💙 حالا گاهی دو کاسه رو هم از خونه بدید بیرون به همسایه هاتون از کجا میدونین همون روزی که شما نیمرو دارین اخ اخ و پیف پیف میکنید همسایتون بخاطر پرداخت نکردن قبض آب ،آبم نداشته باشه😔.... 

این از نظر مرجع دینی تایید شده و نگران نباشین و هر روز نظری بپزید😍💜💙⁦✌🏻⁩⁦✌🏻⁩ ولی یادتون نره از حال همسایه هامون و آدمای دیگه تا خد توااااان غافل نشیم خانومای یا سلیقه و خوشکلللل

فکرخوبیه ممنون💗

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره خیلی خوبه

منم انجامش میدم 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

خوشم اومد گلم ولی همسایه های ما همشون دستشون به دهنشون میرسه فک کنم ازبین اونا فقط ماییم ک از لحاظ مالی ضعیفیم به خاطر همین روم نمیشه ببرم براشون چ کنم 🙄☺

خاص فقط خداست❤️

چه باحال 

من از فردا این کارو میکنم. من چون مادرشوهرم فوت کردن و تو یه ساختمون با پدرشوهرمو برادرشوهر مجردم میشینم اکثرا وقتی غذا میپزم به اونا هم میدم خیلی خوشم اومد از این میشنهادت😍

تظاهر میکنم به زندگی کردن
خوشم اومد گلم ولی همسایه های ما همشون دستشون به دهنشون میرسه فک کنم ازبین اونا فقط ماییم ک از لحاظ م ...

این غذایی که تو میپزی نذریه و نظر آقا امام حسین و بقیه اماما بهش میوفته و طعم خاصی میگیره

2706