2733
2739
مگه تو تو اولین قرار بوسش کــــــــــــــــــردی؟؟؟!!!😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

عاره .. نشسته بودیم کنار هم داشت حرف میزد ‌.. بعد من دوس پسر داشته بودم ولی نمیدونم چرا این ی جور دیگ بود .‌ وقتی حرف میزد نگاشم نمیکردم . بعد صدامون زدن دیگ گفتیم بریم. بلند شد کنار وایساد ‌‌ برای اینکه رد شم باید از جلوش میرفتم جلو کمی مکث کردم خیره شد تو  چشمام یهویی هول کردم بوسیدمش بعدشم فرااار .‌ اونم هر هر ب زور جلوی خودش و گرفته بود نخنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ده سال؟    

اره دیگه بمونیم تو خونه 

جمعیت ایران ده سال بعد 1 میلیارد بشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728
مثل من نبوسش 😂😂😂 ریلکس باش و هول نکن .. خیلیم خودت و نگیر .. خودِ واقعیت باش ولی ن اینقد واقعی ک ...

😆چجوري يني بوس كردي نميتونم تصوركنم🤦🏻‍♀️🤣 باراول بوز قرارتون!

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
عاره .. نشسته بودیم کنار هم داشت حرف میزد ‌.. بعد من دوس پسر داشته بودم ولی نمیدونم چرا این ی جور دی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای ترکیدمممم خدااااااا نکشتتتتتتتتتتت

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738

منم خجالتی بودم😷ولی اصلا خوب نیست با اعتماد به نفس میخام از این به بعد باشمم

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
کدوم خری الان میره بیرون تو این شرایط که من برم؟ کجا بازه اصلا؟

من تو ماشین رفتم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
الان که نمیریم تو این شرایط 😒🤦🏻‍♀️

اگه قصدتون اردواجه ب دوتا اخلاقش توجه کن ی دونه چشماش ک هرزنره ی دونه ام خساست نداشته باشه

نسل هفتاد وشصت ،تنها نسلی ان ک نمردن ولی زندگیم نکردن...
😆چجوري يني بوس كردي نميتونم تصوركنم🤦🏻‍♀️🤣 باراول بوز قرارتون!

عاره .. نشسته بودیم کنار هم داشت حرف میزد ‌.. بعد من دوس پسر داشته بودم ولی نمیدونم چرا این ی جور دیگ بود .‌ وقتی حرف میزد نگاشم نمیکردم . بعد صدامون زدن دیگ گفتیم بریم. بلند شد کنار وایساد ‌‌ برای اینکه رد شم باید از جلوش میرفتم جلو کمی مکث کردم خیره شد تو  چشمام یهویی هول کردم بوسیدمش بعدشم فرااار .‌ اونم هر هر ب زور جلوی خودش و گرفته بود نخنده

2706