2733
2739

دوستان سلام من روز دوازده پریود سونو دادم که دکتر سونو گفتن ی فولیکول ۸ و ۱۱/۵ داری و شانس بارداریت کمه، اما دکتر خودم گفت خیلی این چیزا مهم نیست و برو اگه بعد از چهار ماه باردار نشدی دوباره بیا.این ماه من برای بارداری اقدام کردم، اولین ماهیه که اقدام میکنم، دیروز روز ۲۶ پریودی بود و من بعد از ظهر ی بیبی چک گزاشتم ولی بهش دقت نکردم دو سه ساعت بعد نور موبایل بهش انداختم یه خط خیلی خیلی خیلی محو دیدم، امروز صبح ی بیبی چک دیگه گزاشتم همون لحظه یه خط کج مانند محوی دیدم ولی فک کردم چیزی نیست تا حدودا یک ساعت و نیم بعد که بهش نگاه کردم دیدم اون خط صاف و صورتی شده و خیلی خیلی کمرنگه ولی پررنگتر از دیشبیه، پریودیم هم دوازده‌مه این ماهه که دو روز مونده، به نظرتووون من باردارم یا توهم زدم؟

مبارکه پسره

چرا حالا پسره؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله ممکنه باردار باشید منم ۳ روز قبل پریود بی بی چکم هاله خیلی خیلی خیلی کمرنگ انداخت

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
این عکسشه

فردا یکی دیگه بزنید اگه پررنگ تر از امروز بود باردارید

حس شیشمه

آهان گفتم شاید دلیل خاصی داره

حس شیشمه

حالا که حس ششمتون قویه من طبیعی زایمان میکنم یا سزارین؟😊

من یه بار گذاشتم بعد چن ساعت مثبت شد  و واقعا هم باردار بودم الانم دخملم یک سالشه

دو سه ماه پیش بی بی چکم بعد چن ساعت مثبت شد که فرداش زدم دوباره منفی شد 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞