2733
2739
عنوان

وجداناً من تیکه انداختم ؟!!! ... بیاین ی لحظه😟

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو بترکون نی نی یار

@نی_نی_یار_5    عزیزم این میخپاد کاربریشو بترکونی

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
کلا مــرد بمونه خونه هررررر روز دعوا

اره دقیقا سرکار باشه بهتره خونم اروومه راحت بکارات میرسی  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2728
حالا مامانش میذاشت جلوش به به چه چه میکرد

خخخخ اتفاقا میتونه بره پایین ببینه اونا چی دارن 😆😂😂😂😂😂

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

وقتی دوس داره هر روز بهترین غذا رو بخوره شما چرا ب فکر جیبشی؟

اگه حوصله غذا پختن نداری گاهی بحثش جداس و حق داری

ولی وقتی از شکمتون میزنی ک مثلا صرفه جویی کنی اونم وقتی شوهرت راضی نیست واقعا داری خودتو عذاب میدی چون چن صباح دیگه عادتش میدی ب کم هزینه کردن

Lea  
مردا به شکم حساسن اون باید نگران پول باشه بنظرم صرفه جویی نکن بهش نیومده

عادتش میدم همینه چند ماه درگیر این بیماری هستیم خب

2738

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
خخخخ آره دیگه چه میشه کرد فکر کنم چون من حقوق میگیرم تصور کرد دارم بهش تیکه میندازم

مخاستی بگی وخه بابا دمو دستگاتو جم کن همینی که هست خاستی بخور نخوری میره برا شامت😁

باز خوبه حرفی نزدی

من ک خیییلی حرفای سنگین‌تر بهش میزنم

دیشب یه بسته خرما خریدم۵۰تومن ۱۵تاشو با یه چــای خورد

بهش گفتم ببـــــــــین اینجا هـتل باباجونت نیستااااااا

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

حالاخوبه شماناهار املت داری منک نیمرو درست کردم حال ندارم خسته ام😐

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
وقتی دوس داره هر روز بهترین غذا رو بخوره شما چرا ب فکر جیبشی؟ اگه حوصله غذا پختن نداری گاهی بحثش جد ...

اره لابد خودش میدونه ک پولشون میرسه

بعدم استارتر دونفرن هر چیزی بخورن خیلی هزینش نمیشه

مردا روشکم حساسن

ی خورده لحنت تند بود

میخواستم بشینه غذاشو بخوره .... از این لوس بازیاش سر غذا خوشم نمیاد😠😟😆😂😂😂😂😂

2706