2733
2739
عنوان

وجداناً من تیکه انداختم ؟!!! ... بیاین ی لحظه😟

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من هرشب میگم فردا ناهار چی بذارم با یه ذوووقی میگه زرشک پلو با مرغ به جرات تو هفته ۴بار میخوره ...

خخخخ😁😂😂😂😂😂

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
غذای خیلی خوبی من عاشقشم ولی خب شما می گی همسرت دوست نداره دیگه  

بلاخره خوردش ولی ی عالمه فلفل پاشید روش و یدونه پیازم برداشت😓😖😥

میدونه من بدم میاد دهنش بو پیاز بده ...... ولی از قصد پیاز خورد که لجمو دراره😡

.

‌.

.

مهم نیست بازم من بردم خخخخخ😉😂😂😂😂😂

2728
😅😅😅😅 بهش چای نعنایی آدامسی چیزی بده 

من آدامس توت فرنگی🍓 دارم آخه

......

تاز اونم مال خودمه بهش نمیدم

بره خودش آدامس نعنایی بخره😆😁😂😂😂😂😂

مال ماهم بسته ی آخر بود به خاطر پسرم درست کردم آخه هفته ای بیست و چهارساعت پیش منه تو به بزرگی خودت ...

عععع دیوونه این چه حرفیه شوخی کردم بابا چه کاریه میرم سبزی کنسروی میخرم درست میکنم. همین فردا نوش جونت گوشت بشه به تنتون

2740
قربونت برم گلی نوش جونت. عب نداره درست میکنم منم فقط یکم از این شدت کرونا کم شه بشه رفت سبزی گرفت. ف ...

ممنونم عزیزم انشاالله کرونا هم تموم میشه و میره به لطف خدا قربونت برم

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
عععع دیوونه این چه حرفیه شوخی کردم بابا چه کاریه میرم سبزی کنسروی میخرم درست میکنم. همین فردا نوش جو ...

عزیزمی خانوم خانوما 💓💓💓💓💓💓

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍