2733
2734
عنوان

مامانای خرداد بیان

58 بازدید | 9 پست

درچه حالین ؟ براتون چندخرداد نوبت زایمان زده؟ خودم ۲۰ خردادهنوز بین سزارین وطبیعی دو دلم ولی بعید میدونم سزارین کنن مجبورم برم پاره شم😂

میلاد امام حسین رو تبریک میگم  بهت حاجت روا باشی 

السلام علیک یا ابوالفضل العباس و رحمه االله و برکاته

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِالَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً مابَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُاخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اول خرداد یا اخر اردیبهشتم زایمان طبیعی هم میخام بزا همین از 5 ماهگی هر شب دارم پیاده روی میکنم حتی تو دوران قرنطینه تو حیاط خونه یا پذیرایی خونمون چون طول بلندی دارن هردوتا شبی نیم ساعت پیاده روی میکنم

2738

من سربچه اولم بهم تاریخ4تیرداده بودن من 23خرداددردزایمانم شروع شد،دردطبیعی روکشیدم آخرش سزارین شدم،مثل اینکه سزارین ب راحتی نمیکنن اگه بچه ب پاباشه یاعرضی بعدسزارین میکنن یاب یه دکتربایدپول خوبی بدید تاسزارین کنه...اینباربهم تاریخ17تیرداده 38هفته ام ک تموم بشه من میرم نوبت براسزارین میگیرم

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

منم خردادیم با دکترم صحبت کردم توی چندتا بیمارستان کار میکنه، دکترم توی ۵-۶تا بیمارستان کار میکنه ولی گفت اگه سزارین میخوای دوتا بیمارستان قبول میکنن که من سزارینت کنم