2737
2734
بدترین مردها . مردهای آذر ماهی هستن. دور و برم پر هست از آذر ماهی. یکی از یکی بدتر. و اینکه همه پرخ ...

بچه من آذری میشه😂😂😂

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو تا از نردیکانم مردای خردادین. یعنی با کل دنیا کنار میام الا اینا. به شدت دهن لق و دمدمی مزاجن. اصلا اخلاقامون بهم نمیخوره. خاله زنک هم هستن. اینا اخلاقای بدشون 

ولی خوبشون مهربونن، زیاد کینه ای نیستن. واسه اونی که دوس دارن خرج میکنن ولی واسه بقیه فوق خسیس. 

خردادی ها: خوشگل .خوش هیکل.خوش تیپ .با مزه.تو دل برو.دهن لق

دقیقا

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
اره😂😂😂👍🏻👍🏻  من داداشم خردادیه شوهر ندارم

پسر عموم خردادیه به نظرم که خیلی تحمل کردنشون سخته چطو دادشتو تحمل میکنی؟ 🤭

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2738
پسر عموم خردادیه به نظرم که خیلی تحمل کردنشون سخته چطو دادشتو تحمل میکنی؟ 🤭

نه اتفاقا خیلی خوبه خیلی دوستش دارم اصلا نمیذارم ازدواج کنه فقط دهن لقه 

خودمم خردادی ام😂😂

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
نه اتفاقا خیلی خوبه خیلی دوستش دارم اصلا نمیذارم ازدواج کنه فقط دهن لقه  خودمم خردادی ام😂😂

دختر عموم هم داداشش رو خیلی دوست دارِ مثل دو تا رفیقن راستش رو بخوای بیشتر اوقات دلم یه داداش خردادی با دهن چفت و بس " البته " می خوام😢

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...

خیلی مهربونن 

خیلی دلسوزن 

خیلی خوش سلیقه ان 

خیلی  ریزبینن 

غیر قابل پیش بینی هستن 

کارهای یهویی شون خیلی دوست داشتنی هست 

فوق العاده خوش ذوق هستن 

بیشتر گل رز آبی می خرن 

گاهی از سوارخ یک سوزن میرن تو گاهی از در دروازه شهزر تو نمیرن

دوستان زیادی دارن 

توی عشق وفا ندارن 

ولی همزمان می تونن با چند زن در ارتباط باشن بدون اینکه رابطه ها رو با هم قاطی کنن 

اگر بخوان کاری انجام بدن خستگی ناپذیرا اما بعد از مدتی کارشون رو کنار میزارن 

هیچ وقت نمی تونی بفهمی الان چکاری ممکن هست بکنن .همیشه بهترین جاها رو برای گشتن برای تفریح انتخاب میکنن 

توی جمع مثل رهبر عمل میکنن 

برای زن ها مثل تکیه گاه می مونه

برای دوستاش مقل درخت می مونه 

وقتی با کسی دوستی کنه با همه وجود پای رفاقتش هست یه وقتهایی خیلی زد فراموش میکنه خیلی وقتها هم فراموش نمیکنه و کینه بدل می گیره 

ولی وقتی ازت دلخوره و پا پیش بزاری محال رد کنه و همون لحظه همه چیز رو فراموش میکنه 

رنگهایی مثل صورتی و بنفش رو خیلی دوست داره 

آشپزی خیلی خوبی می تونه توی خونه انجام بده

حتی می تونه کیک بپزه بدون اینکه تجربه داشته باشه 

برای خونه بهترین گوشت و مرغ و برنج و چایی رو می خره اما با وسائل خونه کاری نداره بخری چیزی نمیگه و پولش رو میده نخری هم که نمی خره 

فوق العاده زن دوست اما بی وفاست 

بستنی ،سفر و شکلات رو خیلی دوست داره

توی س ک س پر حرارت هست 

پ زی شن  های مختلفی رو بکار می بره 

محاله بفهمی که الان ازت چی می خواد 

خیلی دلسوزه

خیلی با اراده برای پیگیری مشکلات آدماست 

اگر الان یکی درب خونه رو بزنه بگه مشکلی داره تا مشکل اون رو راه نیاندازه بیخیال نمیشه حتی از خود طرف مصمم تر هست برای پیگیری 

برای خودش اهل خرید لباس نیست اما برای زن ش خیلی هست 

اما اگر بگی بریم برات لباس بخریم همراهه 

ساعتها باهاش برو برای خرید و برای خودت همه چیز بخر و برای اون نه محال خسته بشه .محاله همراهت نباشه 

شاید تو خسته شی اما مرد خردادی نه 

خیلی پر انرژی هست 

عاشق رانندگی و پروازه اما اگر بگی این سفر رو با قطار بریم قبول میکنه اگر ده ساعت توی مسیر سفر باهاش باشی باهات حرف میزنه و به حرفت گوش میده طوری که نه تو از اون خسته بشه و نه اون ازت خسته بشه .اگر الان از یک مسافرت طولانی بیاد خونه و بهش بگی میشه با هم بریم بیرون محاله که بگه خسته ام ومطمئن باش همون لحظه راهی میشه حتی برای یک سفر چهار پنج ساعته دیگه خیلی عاشقه .مدام باید زیر زره بین بگیریش تا بی وفا نشه حتی توی سوپر مارکت اگر بخواد پول اجناس رو پرداخت کنه وجودش دنبال مخ خانم ها رو زدن هست خیلی ماهر هست توی مخ زنی خانم ها تاجر خوبی نیست اما اگر بخواد کاری رو بکسی معرفی کنه فوق العاده خوب معرفی میکنه بیشتر ویزیتور خوبی هست .خیلی شجاع و غیرتی هست خیلی مشاور خوبیه .دخترا خیلی زود جذبش میشن ‌.

باهاش که میری خرید همه چیز برات می خره شاید یه جوراب هم برای خودش نخره خیلی مهمون نوازه و مهمان دوسته عاشق رانندگی جاده و موزیکه محال باهاش سفر بری و خسته شی همیشه بدنش رو تمیز میکنه خیلی به تمیزی اهمیت میده .توی رابطه بیشتر بفکر لذت بردن تو هست تا خودش خیلی پرحرارت هست محال نوازش دست هاش رو با کس دیگه ای تجربه کنی محال خوش صحبت تر از اون کسی رو بشناسی کودک درونش خیلی فعاله خیلی بازیگوش هست توی حمام یا هر جایی که بتونه می خونه اگر الان با کسی دعوا کنه همون لحظه شما بهش زنگ بزنی طوری شاد باهات صحبت میکنه که حتی بفکرت هم نرسه که اون دعوا کرده و عصبی هست .قلبش خیلی زیاد به درد میاد خیلی ساده باهات زندگی میکنه اما بتو خیلی اهمیت میده 

همیشه سعی میکنه توی لباس زیرش هم ست بپوشه و تنوع رنگ رو رعایت کنه هر طوری که تو دلت بخواد آرایش میکنه 

حتی جاهای مختلف بدنش رو .خیلی همراهه حتی اگر ببینه الان تو دوست داری فیلم درام یا حتی ژانر وحشت ببینی باهات تا خود صبح میشینه و فیلم میبینه. خیلی خیلی زود رنجه خیلی خیلی زود گذشت میکنه خیلی برات پسر کوچولو هست خیلی شیطون هست خیلی مودب هست خیلی باوقار هست خیلی هم خاکی اصلا نمی تونی بفهمیش ولی زندگی باهاش خیلی لذت بخشه 

2706