2737
2734
خودم بلد نیستم مامانم خودش گفت میاددد

خودش بگه

تو غیرتت نباید اجازه بده اون اینکارو بکنه

مگه مامانت از نوزادی بلد بوده تنقیه

اونم میاد نگاه میکنه ببینه چطوریه دیگه

خودت انجامش بده

دلم سوخت واسه مامانت

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی داغه آبشش میسوزههه

واااا اب چی؟

ببین،برو سر توالت بشین،اب گرم رو کم فشار باز کن سر شیلنگ رو بزار در مقعدت که اب یواش یواش داخل بشه بعد یه ده ثانیه خودتو سفت بگیر بعد شل کن راحت خارج میشه ،اگه نشد چنبار تکرار کن

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
2728
2738

مادر من از عطاری رف یه چیز خرید مث کشمش ولی اندارش یک سوم کشمش رفته بودم خونه مامان میگفتم اینا چیه واسم گف منم مسخره کردم گفتم ینی این کوچولو میبره بیرون 😂😂یکیشو همینطوری خوردم بعد نیم ساعت اصلا نمیتونستم از دستشویی بیام بیرون فشارمم افتاده بود رنگ به روم نمونده بودواقعا حس میکردم دارم میمیرم😆7تا موز خوردم بعد یک ساعت درست شدم .فقط اسمشو نمیدونم 😂😂

بی تو میرود جانم از تنم!ای پناه من

تو فامیل ما نصف آدما دارن استارتر همه راهارو رفتی؟ .مثلا خوردن خوراکیای ملین.ی پودر گیاهیه خیلی خیلی قوی هست که الان اسمش یادم نیست ولی هر کی خورده دل و رودش در عرض ۳۰ ثانیه ریخته بیرونو تخلیه شده.مخلوط آلو و خرمای پخته

2706