2733
2739

حالم خیلی بده نمیتونم توضیح بدم تاپیک قبلیامو بخونبد ببینید چه بلاهایی سزم اومده....خیلی از دوستان مبپرسن مگا بیرون رفتی که گرفتی ...نه به خدا من از ۴ ماهگی استراحت نطلق بودم بعدشم که کرونا اومد مامانم و همسزم که میومدن کنارم دو متر فاصله داشتن که اگه ناقل باشن من نگبرم ازشون‌‌‌‌ اما این ویروس بهم رحم نکرد و غم انگیز ترین زایمان رو برام خاطره کرد....الان سینه هام به شدت باد کرده و درد میکنه ..‌چیکار کنم؟؟؟ بچه بابد بره دو هفته دور از من و شیز خشک بخوره ..

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

ای الهی بمیرم واست 😓😓😓عزیزم شیرتو نذار ن سینت درسته ب بچه نمیدی ولس خالیش کن 

انشالله زودی خوب شی بتونی نی نی و بغل کن ۵۰۰ تا صلوات واست میفرستم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخی عزیزم. انشاالله زود خوب میشی. الان حالت چطوره؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2738

اصلا نگران شیرخشک خوردن بچه نباش

الانم نوزاد متوجه نمیشه از مادر دوره

فقط به فکر خودت باش 

روحیه تو خراب نکن 

مادرشوهر منم کرونا گرفت و خوب شد

به ۱۴ روز دیگه فک کن که نی نیت میاد بغلت

اصلا غصه نخور گلم

عزیزم من برات تو گروهم ختم صلوات میزارم بالاخره روزای سختت میگذره مهربونم به این فکر کن روزهای خوبی در کنار نی نی خواهی داشت برات ارزوی سلامتی دارم 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706