2733
2734

فراموش کردید؟

مخصوصا اونهایی ک جنین شون بزرگ بوده 

من هنوزم ک هنوزه هرروز دارم فکر میکنم گاهی وقتها گریه میکنم جنینم شیش ماهه بود گاهی وقتها با خودم حساب میکنم اگه الان بود ۳ ماهه بود دیوونم میکنه 

احساس افسردگی میکنم واقعا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

یکی دیگه بیار

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوباره اقدام کن

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
یکی دیگه بیار

دکتر تا یا سال اجازه اقدام نمیده از طرفی دیگ میترسم دوبارهدسقط شه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

منم‌ خیلی غصه میخورم همش میگم اگه بود الان یک سال و نه ماهش بود

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2738
عمدا سقط كردي يا سقط شد

سقط شد تصادف کردم

سقط خيلي گناه داره من مامانم تو ٣٥سالگي باردار شد به خاطر اينكه سندرم نگيره مامانم سقط كرد زدو من تو ٢١ سالگي حامله شدم با تمام غربالگري و سونوگرافي هاي نرمال دخترم سندرم داون شد بدون هيچ سابقه فاميلي يا مورد مشكوكي

سخته عزیزم ولی خدا رو شکر که آدم با تولد بچه ی بعدی میتونه تا حد زیادی فراموش کنه من سقطم عمدی بود ...

چرا 

اوپرا جان شما فک کنم گفتی اصلا بچه نمیخای مگه نه همیشع برام سوالا چطوری کنار اومدی

2706