2733
2739

می تونیم با هم قرار بگذاریم هر کداممون یه هدف  بگیم تا آخر هفته انجامش بدیم نظرتون چیه ! 

من خودم کتاب بخونم 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چجوری؟چیکار کنیم؟

یه هدف برای خودت انتخاب کن مثلا من تو یه هفته می خوام ۵۰ صفحه کتاب بخونم تو یه هفته تو چی کار می خوای بکنی بعد بیاییم هر روز اینجا بهم انگیزه بدیم مثلا یکی می خواد خورد و خوراکش را تغییر بده 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
موافقم خبرم کن یه مدته دوس دارم کتاب بخونم نمیشه 😞

خوب یه کتاب خودت انتخاب کن  با هم شروع کنیم من کتاب درسی انتخاب کردم فردا این موقع بهم خبر بدیم چه قدر خوندیم 

خوب یه کتاب خودت انتخاب کن  با هم شروع کنیم من کتاب درسی انتخاب کردم فردا این موقع بهم خبر بدیم ...

من رمان بلندی های بادگیر رو یکمشو چند ماهه پیش خوندم بعد دیگه ادامه ندادم ولی الان هی امروز فردا میکنم

باشه عزیزم کجا خبر بدیم بهم؟

2738
من رمان بلندی های بادگیر رو یکمشو چند ماهه پیش خوندم بعد دیگه ادامه ندادم ولی الان هی امروز فردا میک ...

همین جا تو همین تاپیک پس بیا بخونیم فردا این موقعه ها بهم بگیم چه قدر خوندیم کتاب بهتر از این اینترنت و خاله زنک بازیه خودم را می گمااااا البته 🤭😞

همین جا تو همین تاپیک پس بیا بخونیم فردا این موقعه ها بهم بگیم چه قدر خوندیم کتاب بهتر از این اینترن ...

دقیقاااا خداخیرت بده 

من میخوام روزی حداقل ۵۰ صفحه بخونم همینجا ریپلایت میکنم عزیزم مرسیییی از تاپیک خوبت 😍😍😍🌺

دقیقاااا خداخیرت بده  من میخوام روزی حداقل ۵۰ صفحه بخونم همینجا ریپلایت میکنم عزیزم مرسیییی از ...

باشه پس من منتظرم منم بهت می گم چه قدر خوندم 🤭♥️

۵۴صفحه خوندم 😍

افررررررین منم ۱۰ صفحه زبان خوندم فردا هم همین ساعت دوباره بهم گزارش بزنیم عزیززززرم واااای خیلی حالم خوب شد پیامت را دیدم فکر کردم یادت رفته ♥️♥️♥️

2706