2737
2739
عنوان

تولید بازی های گروهی

133 بازدید | 2 پست

سلام

در نظر داریم که یک خط تولید بازی های گروهی و فکری برای بچه های زیر 12 سال ایجاد کنیم

میخواستم از خانواده ها سوال کنم که حاضر هستین چیزی حدود 70 هزار تومن برای یک اسباب بازی که باعث رشد عقلی فرزند شما می شود و فرزند شما را به وسیله بازی های گروهی به پدر و مادر نزدیک تر میکند هزینه کنید؟

من برای خودم خیلی هزینه می کنم تو بازی و همین طور برای خواهر زاده ام، اما به اصل بودن ایده خیلی اهمیت می دم، اگر بازی کپی باشه حتما می رم سراغ نسخه اصلی حتی اگر قیمتش بیشتر باشه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

ایده ، ایده نو هستش برای همین نمیتونم زیاد دربارش توضیح بدم

ولی در این حد بگم که نمونه این بازی ها رو توی ایران ندیدم

میخوایم ببینیم توی وضعیت کنونی ، برای خانواده ها اسباب بازی های حقیقی و آموزنده اهمیت داره یا به تبلت و ... بسنده میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.