2737
2739
عنوان

شوهر عقده‌ای

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 23 پست
اره خیلی ولی میگه نه اینطوری نیس کع تو میگی.اخرم من میگم باشه تو راست میگی چون مخم سوت میکشه

وای عزیزم یه کم چند وقت کم محلیش کن یجوری رفتار کن که انگار نه انگار هستش بی توجه باش بهش شاید متوجه اخلاق بدش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای جانم چقدر دلت پره . زیادی کوتاه اومدی پررو شده . معلومه که جدیت نمیگیره . اگه یبار وقتی بدون هماه ...

شده که جنگو دعوا کردم که من نمیام ولی انقدر گریه کردم حریفش نشدم و با چشم باد کرده رفتم مهمونی

نه اصلن.در قبال خونه بابام اره ب ذره دستش خالیه ولی خسیس نیس اصلن

پس قابل حله مشکلاتتون خودتو ناراحت نکن فقط سعی کن کمتر بری خونه مادرشوهر ت هفته ای به بار برو زیادم کار نکن برو یه کلاسی باشگاهی چیزی که نزدیک باشه خودت تنهایی بری محتاج شوهرت نباشی

پس قابل حله مشکلاتتون خودتو ناراحت نکن فقط سعی کن کمتر بری خونه مادرشوهر ت هفته ای به بار برو زیادم ...

نمیذاره میگه من این محلرو دوست ندارم مردماش هیزن.بابا لامصب پس چرا منو اینجا نگه داشتی اخه

2738
اره دقیقا هی گفتم اشکال ندارع من میخوام زندگی کنم

اشتباه محض کردی مردا خصلتشونه اگر زیادی بها بدی فک میکنن شخص مهمی هستن من همیشه به شوهرم میگم تا وقتی خوبی و اذیتم نمیکنی منم خوبم و اذیت نمیکنم ولی به محض اینکه حس کنم میخوای اذیتم کنی منم شروع میکنم به اذیت کردن ینی بهش فهموندم رفتار من بازتاب رفتاره خودشه دیگه یاد گرفته