2733
2739
عنوان

شوهرم خیلی زن ذلیله

1386 بازدید | 17 پست

بچه ها  ما هر وقت بریم خونه مادرشوهرم شوهر خواهرشوم و پسراشون به شوهرم میگن زن ذلیل بعد من احمق هیچی نمیگم و فقط میخندم شوهرمم میگه اره هستم که هستم بخدا الان یه حس بدی دارم یه بغضی تو گلومه دوست دارم بکشمشون 

خاک بر سرم اصلا نمیتونم جواب کسی رو بدم چکار کنم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4124936/مادرشوهرم-با-دعا-و-طلسم-زندگيمو-نابود-كرد?page=1

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از حسادتشونه

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

عزیزم مگه اینکه همسرت بهت احترام میذاره و واسه حرفات ارزش قائله بده ؟

هرکسم‌گفت زن ذلیله بگو احترام سرشه و همسرشو بالامیگیره و دوست نداره دلم بشکنه. حالا شما اسمشو هرچی‌میخای بذار

2740
من جای تو بودم بعد از جواب همسرم چنان قربون صدقه ایش میرفتم که نگو.میگفتم تاج سرمی و ....

من فقط گفتم عزیزم جواب نده الکی حرص نخور 

اونام بیشتر لج میکردن میگفتن ای زن ذلیل 

من فقط گفتم عزیزم جواب نده الکی حرص نخور  اونام بیشتر لج میکردن میگفتن ای زن ذلیل

اتفاقا اصلا نباید طوری نشون میدادی که حرفشون برات مهمه.

همیشه اینجور موقع ها یه لبخند ملیح و یه نگاه عاشقانه به همسر کافیه بعد از شوهرت رو به خود شوهر تعریف کن.

2706