2733
2734
عنوان

نیمدم دیگه بدونین از گشنگی مردم

423 بازدید | 22 پست

اقا مامان من تو قرنطینه از بس چاق شدیم هممون غذا نمیده بمون. خو من چو کنمممم. الان امروز ناهار قورمه سبزی بود. برنج برای ۵ نفر آدم گشنه و گنده فقط ۱ پیمونه و نیم پخته بود. خو من الان از گشنگی خوابم نمیبره😭

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

منم احساس میکنم وزنم رفته بالا ولی میگن الان آدم نباید رژیم بگیره بدن ضعیف میشه خو الان چکاریه حالا به مامانت بگو بزاره بعد این مریضی رژیمو

این نیز بگذرد...                                   

😂😂😂 آخییی عزیززم.. ما که خونمون جیره بندی کردیم مداد غذاییو که دیرتر تموم شه تا اونجا که میشه بیرون نریم چاره چیه.. حالا من 3 کیلو هم لاغر شدم توو این یه ماه.. از استرسو کم خوردن ببین چه قحطی زده ای شدیم ما 😂😂😂😂☹️☹️☹️

در تاریخ ٩۹/۹ُ/۹به امید و یاری خدای بزرگ و مهربان به آرزوم رسیدم. خدایا شکرت🙏🏻❤️
ما خونه ایم جایی نمیریم ک مریض شیم

به هر حال یه نونوایی یا فروشگاه که میرین .ادم خرید که باید بکنه . الان وقت رژیم نیست خطرناکه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
چشم  ب بشکه بودن ادامه میدم 😁😁🖐

اره بیخیال😁😁😁😁😁بزار حداقل خیالمون راحت باشه اگه کرونا گرفتیم قبلش خوردنامونو کردیم به خودمون سخت نگرفتیم .اصلا بشکه باشیم بهتره ویروس تو بدن گم میشه به ریه نمیرسه😂

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
2706