2733
2734
عنوان

نجس کردن خانه میزبان

| مشاهده متن کامل بحث + 3397 بازدید | 60 پست
اسی حق داره نمیشه لگن بزاری و بشوری وقتی بچه رو از پوشک بگیری این مشکلات و داره متاسفانه ولی وقتی جا ...

عزیزم من دوتا بچه دارم که تو اپارتمان از پوشک گرفتمشون فرشمم نجست شد سریع با لگن و شلینگ تمیز کردم چطور ما توانستیم، مامان من یادمه برای برادر کوچیکم مدام لگن با دست بود 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
اگر ادرار هست این نجاست ابتدا عين نجاست رو از بين ببريد و شما مي تونيد اين كار رو با آب کر یعنی همون ...

مرسی عزیزم شوهرم نجس کرد خیلی لطف کردی اره فرش رو تا زدم عین نجاست رو با کمی مایع ظرفشویی پاک کردم و با پارچ سه دفعه و بیشتر اب ریختم 

چند روزه فکرم مشغوله و عصبیم شدید مرسی 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم شوهرم نجس کرد خیلی لطف کردی اره فرش رو تا زدم عین نجاست رو با کمی مایع ظرفشویی پاک کردم و ...

با آب قلیل هم دوبار کافیه اما غساله رو باید خارج کرد.

راحتترین کار اینه که شلنگ بگیرید یک لحظه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عزیزم من دوتا بچه دارم که تو اپارتمان از پوشک گرفتمشون فرشمم نجست شد سریع با لگن و شلینگ تمیز کردم چ ...

اره منم همین کارو کردم واسه بچه هام ولی دلم یه جوری بود بازم حس خوبی نداشتم یه وقت بچه ها روی فرش نه بلکه در حین بازی روی سرامیک و نجس میکنن و هر وقت و بی وقتم نمیشه وسایل خونه رو جمع کنی کف خونه رو بشوری با دستمال کردنم پاک نمیشه روی این حساب دلم انگار یه جوری بود همش احساس میکردم خونم نجسه

2731

پات خشک بوده وقتی رفتی خونشون پس با خودت نجاست نبردی، بهشم فکر نکن

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

واقعا بعضیا خیلی فضولن چرا میزاری جیش کنه و فلان یا مادر نیستین یام ک درک ندارین بیس چاری مگ میشه بچه رو پوشک کرد بچس دیگ اتفاقه

بلاخره بعد ۲ سال منم تونستم عضو بشم😛😛😛
با آب قلیل هم دوبار کافیه اما غساله رو باید خارج کرد. راحتترین کار اینه که شلنگ بگیرید یک لحظه

وقتی فرش رو تا زدم و حالت شکست دادم و لگن زیرش گرفتم  خب نجاست ریخته تو لگن  پشت فرشم نمناک شده بود بعدس باز لگن زیر فرش گذاشتم سه بارم شستم ولی اب تو لگن نیومد یعنی اب خارج نشد

امیدوارم منظورمو فهمیده باشی چی گفتم😩 نمیتونم شلنگ بیارم به دو روش شستم

2738
اره منم همین کارو کردم واسه بچه هام ولی دلم یه جوری بود بازم حس خوبی نداشتم یه وقت بچه ها روی فرش نه ...

من وقتی کف خونه نجست میشد،دورنجاست دستمال پارچه ای میذاشتم عین نجاستم پاک میکردم قبلش بعد با شلنگ آب می کشیدم آب کر استفاده میکردم که شک توش نباشه،

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
وقتی فرش رو تا زدم و حالت شکست دادم و لگن زیرش گرفتم  خب نجاست ریخته تو لگن  پشت فرشم نمنا ...

آب باید خارج بشه.کار سختی نیست یکمی آب بریزید با پارچ و محکم فشار بدید تا خارج بشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
آب باید خارج بشه.کار سختی نیست یکمی آب بریزید با پارچ و محکم فشار بدید تا خارج بشه.

بانو جون من فرش رو تا زدم یعنی از روی فرش تا زدم ابی هم که بهش ریخته شد تو تشت می رخت و با دست فشار میدادم تا کامل بیاد بیرون، نگو نجسه هنوز شوهرم پا روش گذاش و همه جا راه رفته🤕😭😭😭😭 

توجه داشته باش هرچند معلوم نیست کف پات نجس بوده باشه.یعنی حکم پاک بودن رو داره

بعضی از مراجع واسطه سوم رو نجس کننده نمی دانن.مثل امام خامنه ای حفظه الله

مثلا دست شما میخورد به آب قلیل نجسی که  باعین نجاست نجس شده بوده .پس این آب واسطه 1

دست شما خشک بشه میشود واسطه 2

بعد از خشکی دستتون میگیره به لباس خیس.این لباس واسطه 3

میشه ودیگر نجس کننده نیست .یعنی اگر مثلا به شئ خیس دیگری بخورد اون شی نجس نمیشود.

کاربر مرد
2706