2733
2734

قبلا میکرد الان چند وقته نمیکنه فقط میذارمش زمین جیغ میزنه که منو بردار بعدش که برمیدارم ساکت میشه

نکنه نتونه حرف بزنه یا اتیسم داشته باشه

شنیدم بچه های اتیسمی هیچ صدایی از خودشون تولید نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساکته یعنی قان و قون نمکنه. وگرنه پدرمو دراورده. خوابشم کم شده.‌قبلا زیاد میخوابید استراحت میکردم. ا ...

دقیقا دختر منم همینه نیم ساعت نیم ساعت فقط یک بار در روز دو ساعت میخابه

سلام داشتم سایت رو نگاه میکردم این تاپیک رو دیدم گفتم بیام منم تجربه ام رو بگم

من خواهرم همین دی ماه بچه اش رو به دنیا اورد

الان حدودا سه ماهشه

ولی انقدر قان و غون میکنه

حتی یه خرده هم خودش رو از جا بلند میکنه

با این که سه ماهشه ولی ماشاالله فعال هست

منم هی میگم دایی جون تو خیلی عجله داری خخخ

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
دقیقا دختر منم همینه نیم ساعت نیم ساعت فقط یک بار در روز دو ساعت میخابه

مزاجش گرمه

مثل بچه خواهر من نگران نباشید

نشونه ی خوبیه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2740

پسر من چهار ماه و نیمشه بی بی اسلیپ دارم میدم شب تا شب خداروشکر بهتر شده از ساعت ۹ تا ۶ صبح میخوابه از ساعت ۲ تا ۵ عصر هم میخوابه بینشم نیم تا یک ساعت میخوابه کمتر اذیت میکنه

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
اخه میگن الان باید از خودش صدا دربیاره وگرنه زنگ خطره

مگ نمیگی می اریش زمین گریه میکنه خو این خودش صداست دیگ. پسر منم تا دو ماه پیش ساکت بود همه میگفتن وای چقد آرومه الان هرکی جیغاشو میشنوه نظرش  عوص میشه بازم میخوای نگران نشی بعد کرونا ی سر ببرش دکتر

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706