2737
2739
عنوان

کسی داروهای عفونتو میدونه

302 بازدید | 44 پست

بچه ها هم عفونت ادراری دارم هم عفونت بدبو..نمی تونمم  الان دکتر برم

میشه دقیق داروهاشو بهم بگین؟ممنون

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار به من برا عفونت ادرار نالیدکس داد....

برا عفونت زنان هم دالاواگ سی و مترونیدازول و ازیترومایسین و فلوکونازول....

البته یه دکتر نتی پیدا کن ازش دقیق بپرس .... مقدار و نوع عفونت فرق داره اخه

2731
2738
عزیزم من داروسازی خوندم برا عفونت ادراری داکسی سایکلین ۱۰۰ میتونی بخری یک روز در میون بخور آبی رنگشو ...

ممنون

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
عفونت ادراری فقط باید کشت بدی که مشخص شه چه دارویی باید استفاده کنی

نمیتونم الان که برم☹☹☹

آنتی بیوتیک ها تنوعش زیاده ولی باید یکی رو بخوری که نسبت به بقیه عارضش کمه آموکسی سیلین هم تجویز میشه برای عفونت ادراری ولی بعدش هم خشکی لب میگیری هم ریزش مو داکسی سایکلین خوبه 

آنتی بیوتیک ها تنوعش زیاده ولی باید یکی رو بخوری که نسبت به بقیه عارضش کمه آموکسی سیلین هم تجویز میش ...

ممنونم عزیزم.دز چند بگیرم و روزی چقدر بخورم؟

متاهل

خب پس اینجوری نمیشه گفت چی استفاده کنی معلوم نیست قارچ داری یا عفونت اینا هر کدوم داروی خودشو داره ی تحقیق در مورد شیاف فیتو واژکس تو نت بکن اگه به درد مشکلت میخوره استفاده کن خیلی خوبه عوارضم اصلا نداره

2706