2737
2739

۷ ماهه ازدواج کردیم تا امروز یه بارم توی رابطه ردش نکردم...همه ی خواسته هاشو توی رابطه انجام دادم حتی خواسته های غیر معقول و ناپسندشو 

چندروز پیش اتفاقی هیستوری گوگلشو نگاه کردم دیدم تقریبا هرروز یه گشت و گذار کااامل توی سایتای زشت داشته 

اصلا نمیدونم چرا و نمیدونم چیکار کنم 

حداقل روزی یه بار رابطه رو داریم و اتفاقا رابطه همیشه حول محور ایشون میچرخه و به من هم اهمیت خاصی داده نمیشه توی رابطه

نمیدونم چیکار کنم

بیخیالش بشم و بذارم هرچقد میخواد از این فیلما ببینه یا به روش بیارم غیر مستقیم که فهمیدم یا قشنگ بشینم حرف بزنم :(

به جز همین مشکلایی که اینجا گفتم هییچ مشکل دیگه ای نداره و از بقیه ی لحاظ ها خوبه واقعا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم یه سوال دارم. مرد 50 ساله ای که هیچ خیانتی نکرده ولی 5 روز که خانومش نباشه فیلم بد نگاه کنه باید ...

تجربه میگه هیچوقت تو روابط دیگران مداخله نکنید مخصوصا تو اینجور مسائلی که قطعاً منجر به دعوا و دلخوری میشه

متاسفانه این فیلم ها سردی جنسی میاره چون هرچقدرم خوب باشیم چ زن یا مرد با اونا برابری نمیتونیم بکنیم اونا همیشه تمیز هستن ولی زن یا مرد خانواده دار همچین شرایطی نیس و قدم دوم چیزای عجیب غریب ازشون یاد میگیره ک دوس داره رو شما و خودش امتحان کنه ک بعقیاشون واقعا شعور انسانی رو زیرسوال میبره  و سوم اینکه تو اونا معمولا حیطه اصلی مرده با زن عین یه ابزار برخورد میشه بهتر از نظر من باهاش صحبت کنی و و معایب کامل این فیلم‌هارو و تاثیزشون رو روانش رو بگید و بگید ک بعصی وقتا هم شمارو درخواست‌ها ک سرمنشا این فیلم ها بوده اذیت کرده

2740
احتمالا اعتیاد ب دیدن فیلم داره بشین بدون جنگ و دعوا باهاش صحبت کن

اتفاقا اصلا قصد جنگ و دعوا ندارم

ولی نمیدونم چه جوری بگم خجالت میکشم حس میکنم حرمتش بینمون از بین میره یهو دیگه علنی جلو خودم میشینه نگاه میکنه 😐

منم یه سوال دارم. مرد 50 ساله ای که هیچ خیانتی نکرده ولی 5 روز که خانومش نباشه فیلم بد نگاه کنه باید ...

سرمون تو زندگی خودمون باشه پلیز

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
متاسفانه این فیلم ها سردی جنسی میاره چون هرچقدرم خوب باشیم چ زن یا مرد با اونا برابری نمیتونیم بکنیم ...

متاسفانه همه ی اینایی که گفتی رو توی همین مدت کم تجربه کردم 

حق با شماست ممنون

از صبح که فهمیدم دارم دیوونه میشم مطمئنم خیانت نمیکنه ولی این فیلم ها رو دیدم که میبینه نمیخوام بگم ...

نگو از چشمش میوفته :(

من شوهرم واسم ته با ایمانا بود حالا بدم میاد ازش وقتی که نماز میخونه 

به زندگی منم مربوط میشه وگرنه از کجا میتونستم بفهمم😐

بنظرم دخالت نکنی بهتره شما چه نسبتی با آقا داری؟

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
اتفاقا اصلا قصد جنگ و دعوا ندارم ولی نمیدونم چه جوری بگم خجالت میکشم حس میکنم حرمتش بینمون از بین م ...

راستش خودمم نمیدونم

نمیدونم طرز فکر شما چیه ولی من همش میگم تموم مردا میبینن لااقل اونایی ک ی زمان میدیدن قطعا بعدشم خواهند دید پس اگه بهت بگه دیگه نمیبینه قطعا دروغه

مثلا بهش بگو از معایب دیدن فیلما یا بگو کمش کنه دوس نداری و اینا

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2706