2737
2734
عنوان

طول سرویکس ۲۷

988 بازدید | 14 پست

اندازه موهای سرم تاپیک زدم😣. دیوونه شدم بس که تاپیکا بقیه خوندم. کسی بوده هفته ۱۹ سرویکس ۲۷. نگید برو پیش دکترت چون نیست. هیچ دکتری نیست ... بیمارستانا هم خطرناکه. بگید تو رو خدا تا دکترم پیداش بشه چکار کنم😣 کسی بوده مث من. 

🌷توکلتُ علی الله🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اون یه عدد منم وسواس گرفته بودم چون از۴۰ رسید به ۲۸ تو۵ هفته دکترسونو گفت این عدد شایدبرا یکی۴۰ باشه یه لحظه برسه به ۱۰ ولی برا ۲۸ باشه تا وقت زایمان اونطوری بمونه ولش کن فقط درازبکش شیاف استفاده کن تودسشویی از فرنگی استفاده کن حموم صندلی بزرگ ببر زیاد طول نکشه و زیرپاهاتم بالش بزارموقع خواب

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

من ۳۵ بودم دکترم میگفت فعلا نیازی به سرکلاژ نیست😕

ببین من از شکم بند بارداری استفاده کردم بدون استراحت رفت بالا شد ۳۸

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اون یه عدد منم وسواس گرفته بودم چون از۴۰ رسید به ۲۸ تو۵ هفته دکترسونو گفت این عدد شایدبرا یکی۴۰ باشه ...

والا دارم رعایت میکنم. همه کارهایی که میگیدو انجام میدم. انشاالله اینجور ک میگید باشه

🌷توکلتُ علی الله🌷
من ۳۵ بودم دکترم میگفت فعلا نیازی به سرکلاژ نیست😕 ببین من از شکم بند بارداری استفاده کردم بدون است ...

۳۵ عالیه که. من استراحت مطلقم. ولی چه کنم که این روزا دستم به هیچ جا بند نیست

🌷توکلتُ علی الله🌷
2738
والا دارم رعایت میکنم. همه کارهایی که میگیدو انجام میدم. انشاالله اینجور ک میگید باشه

سرکلاژ الان باید بشی نترس ازبیمارستان چون تومیری بخش زایمان.قبل ۲۰ سرکلاژمیشه بعدش نه ها زبونم لال تمان زحمتات به بادمیره ها

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
سرکلاژ الان باید بشی نترس ازبیمارستان چون تومیری بخش زایمان.قبل ۲۰ سرکلاژمیشه بعدش نه ها زبونم لال ت ...

من نمیترسم. اطرافیانم میترسن 😔 میگن برات خطر داره بیمارستان. استراحت کن تا دکترت پیداش بشه. 

🌷توکلتُ علی الله🌷
من نمیترسم. اطرافیانم میترسن 😔 میگن برات خطر داره بیمارستان. استراحت کن تا دکترت پیداش بشه. 

نه اطرافیان فقط مامانت بیاد پیشت کافیه الان بستری نمیکنن که زود میفرستن اتاق عمل دهانه رحم روبخیه میزنن مرخص میشی دولتی ها اصلا همراه هم نمیزارن چون ایزوله کردن بخش زایمان رو .

عزیزم نوشتم که نیستش. هیچ راه دسترسی بش ندارم. نه شماره ای نه چیزی

یه دکتر دیگه برو بازن. سونوی چندمت گفت سرویکس ۲۷؟؟ فعلا استراحت کامل باش توالت فرنگی استفاده کن .رابطه نداشته باش و مله بالا مایین نرو تا ببینی دکتر چی میگه. سرکلاژ هم از یه هفته ای به بعد دیگه انجام نمیدن. میتونی بری تو سایت ساینا کلی پزشک انلاین داره ۲۰ تومن واریز میکنی یه پزشک‌متخصص زنان جوابت رو میده منم همینکارو کردم تو این ایام.

یه دکتر دیگه برو بازن. سونوی چندمت گفت سرویکس ۲۷؟؟ فعلا استراحت کامل باش توالت فرنگی استفاده کن .راب ...

باورت میشه سه چهار روزه در به در دکترم پیدا نمیشه همه بستن. نمیدونم یکشون نمیگه شرایط خانوما باردار با بقیه متفاوته😔 اولین بار بود که طول سرویکسمو تو سنو گرفتن. 

عزیزم سایت سانیا ادرسش چیه الان میزنم تو گوگل ممنون که گفتی. خدا خیرت بده

🌷توکلتُ علی الله🌷
نه اطرافیان فقط مامانت بیاد پیشت کافیه الان بستری نمیکنن که زود میفرستن اتاق عمل دهانه رحم روبخیه می ...

برم بیمارستان هم اصلا دولتی نمیرم. اگر دکترم پیدا نشد مجبورم برم بیمارستان دیگه

🌷توکلتُ علی الله🌷
2706