2752
2734
عنوان

بنظرتون چقدر ممکنه یه پسر مجرد با زن مطلقه ازدواج کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 48 پست
امشب میپرسن حتما  تجربه نشون داده هرچی روکه اینجا تعریف کردی و خوب بود عکسش تو خون ...

نه بابا 

به ذات طرف بستگی داره

ولی خب واقعا وقتی از دخترم تعریف کردم گندش دراومده

از پوشک گرفتمش ۳روز اول عالی بودا ولی بعدش کمتر همکاری کرد حالا نمیدونم طبیعیه یانه از چشم شور منه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من خودم!

من طلاق گرفته بودم و همسرم هم مجرد بود

البته همسره من فقط به پدرشون گفته این موضوع رو و پدرشون هم گفته نباید به هیچکس حتی مادرت هم بگی که خانومت مطلقه بوده

تازه پدرشوهرم هم به همسرم گفته بوده که حتما قسمت این بوده که طلاق بگیره تا عروسه من بشه

از اون روز دیگه هیچکدوممون درمورد طلاق من یه کلمه هم حرف نزدیم

عاشقِ همسرم هستم و تا نفس دارم عاشقانه دوستش دارم
2731
من خودم! من طلاق گرفته بودم و همسرم هم مجرد بود البته همسره من فقط به پدرشون گفته این موضوع رو و پ ...

خدا پدرشوهرتو حفظ کنه

تنم مور مور شد 

چقد حس خوبی گرفتم از پدرشوهرت

همسرمنم به خانوادش گفته نامزدکردم بهم زدم نگفته بوده عقدکردیم

واصلا هم خانوادش حرفی بهم نزدن

من خودم! من طلاق گرفته بودم و همسرم هم مجرد بود البته همسره من فقط به پدرشون گفته این موضوع رو و پ ...

خوشحالم برات عزیزم . خوشبختیت مستدام . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

عموی من با خانمی ازدواج کرد که دو تا بچه داشت. 

پسرعمه ام با خانمی که یه بچه داشت. 

دخترعموی پدرم یه بچه داشت و با پسر مجرد ازدواج کرد. 

نوه عمه ام هم بچه نداشت و با یه پسر ازدواج کرد. 

همگی کاملا خوشبخت هستن و از این بابت مشکلی ندارن. 

همگی هم بچه هاشون با خودشون زندگی می کنن

نه بابا  به ذات طرف بستگی داره ولی خب واقعا وقتی از دخترم تعریف کردم گندش دراومده از پوشک گر ...

همیشه همینطوره هرموقع از شوهر و بچه تعریف کنی گندش درمیاد 

من یه سری گفتم شوهرم بچمو نمیزنه تاحالا نزده خدایه سر شاهده همون شب جوری سیلی زد بهش دور خودش پیچید جای انگشتاش روی صورتش موند

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
خدا پدرشوهرتو حفظ کنه تنم مور مور شد  چقد حس خوبی گرفتم از پدرشوهرت همسرمنم به خانوادش گفته ...

فدات شم اره پدرشوهرم واقعا نمونه هست

خدا خوشبختتون کنه عزیزم

عاشقِ همسرم هستم و تا نفس دارم عاشقانه دوستش دارم