2752
2734
عنوان

بنظرتون چقدر ممکنه یه پسر مجرد با زن مطلقه ازدواج کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 48 پست

اره زیاد دیدم خیلی ام خوشبخت شدن

میدونی چرا

چون زنه  تجربه داره میدونه این سری چجوری شوهرو مادرشوهرو ادم کنه واین خیلیی خوبه

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه مورد دیدم خانم یه پسر کوچیک هم داشت شوهر اولش معتاد بود جدا شد با یه پسر مجرد ازدواج کرد خیلی هم باهم خوبن ..خونواده پسر خیلی دوسش دارن

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
2731
واقعا؟

اینجوری میگن.... مثل اینکه بهبود بچه داره... نمیدونم والا

شایعات فعلا همینا بودن😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

والا این روزا خیلی میبینیم ازین موارد

تو فامیل ما پسرایی که تک پسرم بودن و وضع مالی خوب  و شغل عالی داشتن زنای مطلقه که بچه هم داشتن گرفتن زنه نه زیباس نه پولدار

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
من دوران عقد جداشدم باهمسرم که مجرد بود ازدواج کردم خدای من گواهه الان ۷سال میگذره یکبارم حتی نه هم ...

امشب میپرسن حتما 

تجربه نشون داده هرچی روکه اینجا تعریف کردی و خوب بود عکسش تو خونشون اتفاق افتاده

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

اره. دو موردی که دیدم خیلی هم ظاهرا زندگیشون خوبه. ولی به احتمال 80 درصد با توجه به  فرهنگمون سر کوفتهای خونواده ی همسر هست که دیگه به عهده ی اقاست که مدیریت کنه این اتفاقات رو

261سابقم...

دختر خاله خودم با یه بچه با پسر مجرد ازدواج کرد خوشبختن تقریبا

ولی دختر خالم همش استرس داره که خوب بپوشه و عالی باشه براشوهرش چون خودشو پایین تر میبینه خیلی حساسه رو شوهرش 

الان یه بچه هم داره باز

ولی خانوادش پشتش بودن

خاله همسرمم همینطور اون باخانواده هاشون کات کردن ولی الان بهتر شدن یه کمی سرسنگینن ولی شوهرش پسرشو از خونه بیرون کرده والان خونه مادربزرگشه پسر بزرگ نمیتونه معمولا باناپدری بسازه

یه دوست مامانمم بود اونم اول صیغه پسره شد بعد عاشقش شد الان زندگیشون اصلا خوب نیست

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

اره خانواده پسر راضی نبود 12سال گذشت تا خانوادشو راضی کرد پسره جوری ک کامل موافق بودن چون دختره گفته بود تا خانوادش  راضی نباشن بله نمیده الانم خوشو خرم دارن زندگی میکنن

🙃<جوجه رنگیه سابقم >    من یه ترکم😊