2737
2739
عنوان

نماد بدشانسی تو تلویزیون ایران😶

248 بازدید | 14 پست

نماد بدشانسی تو تلویزیون ایران😶

سلام✋ رحمت هستم تازه کات کردم، کیس ازدواج با جهزیه کامل! آرام پزم دارم😀

ولی ما برا رحمت گریه کردیم، انگار که بدبختیای خودمونو میدیدم...🙁

الان فیلم ترکی بود، فهیمه از رحمت حامله بود😀

‏حال روز تمام جوانان ایرانی حال دیشب رحمت تو سریال پایتخته🚶🏻‍♂️

الان بهترین سناريو اینه؛ رحمت با گرفتن دختر محمود نقاش، دهن نقی رو آسفالت کنه😆

بابا چه خونه ای گرفته بود، کاش رحمت بیاد منو به جای فهیم بگیره😂

یک ساعت تو احکام حقوقی گشتم ماده و تبصره پیدا کردم که واسه مادرم توضیح بدم فهیمه بصورت قانونی حق ازدواج با رحمت رو نداره، که تهش با ناراحتی گفت ولی اینا به هم بیشتر میومدن😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر نقاش کیه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731

بهتره بهبود زن گرفته باشه و معلوم شه، بعد فهیمه طلاق بگیره ازش و با رحمت ازدواج کنه بچه هاشم با باباشون بمونن والا😒

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

📣📣فوری📣📣

اون دسته آملی های عزیز

که جمعه ۸ شب تالار قصر یخی علی آباد

عروسی رحمت و فهیمه دعوت بودن ،متاسفانه عروسی کنسل شده

لطفا اطلاع رسانی کنید

آنچه ماند خاطرات است🌹پشتِ خوبان حرف زیاد است🌹حرف تنها مال باد است🌹همه چی وفق مراد است🌟🌟🌟منال کُردم باوانم😍وه دل گریامه😍
2738

همه چیز نوووووو و آکبند بود 😭😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706