2733
2734
عنوان

اگه تجربه استخدامی آموزش پرورش دارید بگید حتماا

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 16 پست

من همسرم برای معلم هنرستان رشته صنایع چوب قبول شد

چهارسال پشت هم امتحان داد تا بالاخره امسال قبول شد.سالای اول خیلی نمیخوند ولی امسال بکوب نشست و برای قبولی خوند.

از کارش اومد بیرون و بیمه بیکاری ردیف کرد.بعدشم صبح تا ظهر تو خونه میخوند.بعدازظهر تا شب هم میرفت کتابخونه.یکماه دقیقا برنامش این بود.

برای مصاحبه هم که مقاله و گواهی ثبت اختراع و گواهی ثبت نرم افزار اموزشی داشت.خیلی کمکش کرد.

امسال شرایط بومی رو برداشته بودن ولی ممکنه برای سال بعد دوباره بزارن.

البته شوهرم سهمیه 15 درصد بود که از سهمیه ازاد امسال جدا کرده بودن.و سهمیه دارها دو برابر ظرفیت بودن.درصورتی که ازاد سه برابر ظرفیت بودن.

فقط باید خیلی بخونی که که بین اون دوتا یا سه تا نفر اول بشی.چون ازمون 70 درصد تاثیر داره تو قبولی مصاحبه 30 درصد.

چون الان رقابت خیلی خیلیییی زیاده.تا 3-4 سال پیش کسی نمیدونست همچین استخدامی هم هست بخاطر همین حتی با دانسته های قبلیت هم امکان داشت قبول بشی.ولی الان اینجوری نیست.فقط باید خوب بخونی و توکل کنی.

انشاالله موفق باشی  

من همسرم برای معلم هنرستان رشته صنایع چوب قبول شد چهارسال پشت هم امتحان داد تا بالاخره امسال ...

ممنون عزیزززم

تحربتو یهم کفتی خیلی به درد م میخوره

من فقط نگران مصاحبه ام

از پس آزمون بر میام

⁦♥️⁩😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.