2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه خیلی حساسم دست مادرم ومادرشوهرمم نسپردم .زیادی حساسم میدونم اشتباه کارم ولی نمتونم واقعا قضاوت نمبکنم ولی نمتونم تصور کنم کسی بچش رو به پرستار بسپره

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738
نه خیلی حساسم دست مادرم ومادرشوهرمم نسپردم .زیادی حساسم میدونم اشتباه کارم ولی نمتونم واقعا قضاوت نم ...

خب آدم مجبوره بعضی وقتا من نمیتونم بسپرم به مادر و مادرشوهرم 

میگمم که کارخودم رو قبول ندارم اما نمتونم از همه چی میگذرم اما از نبودم حتابرای دوساعت کناربچم نه فقط ماهی ی بار یکساعته پیش باباش اونم قبل رفتن میخوابونم 

چطور بود؟ چجوری اعتماد کردین؟ میومد خونه خودتون؟

آدم خیلی خوبی بود

یه مدت طولانی پرستاره نوه‌خالم بود و ثابت کرده بود قابل اعتماده

بله

اما الان خیلی خیلی پشیمونم

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦

میدونی چرا چون همش ب خودم میگم منی ک مادرم گاهی کم میارم یا خستم یاعصبی ممکنه رفتار درست بابچم نداشته باشم چطور ممکنه ی غریبه کم نیاره واکنشش چی میتونه باشه با بچم 

آدم خیلی خوبی بود یه مدت طولانی پرستاره نوه‌خالم بود و ثابت کرده بود قابل اعتماده بله اما الان خی ...

چرا

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
چرا

چون الان اون بچه تبدیل شده به یه نوجوان که مدام داره از من به دلیل اینکه یه زمانی نبودم درخواست های عجیب میکنه و من رو دچار عذاب وجدان میکنه

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
چون الان اون بچه تبدیل شده به یه نوجوان که مدام داره از من به دلیل اینکه یه زمانی نبودم درخواست های ...

ببرش مشاوره کودک نوجوان

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706