2733
2734
عنوان

حس ميكنم احساسي ب شوهرم ديگه ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 72 پست
اره تازه ب رو دختر خالم اوردم .ولي قسم خورد كه ديگم جواب پياماش نميده بازم پيام داده ب شوهرم  ...

برو به خالت بگو 

چرا میگی درازای خیانتش بایدبهم پول بده!!!

اون وظیفشه تورو تامین کنه 😖😖😖😖😖

حالا اومدیم به ازای خیانتاش بهت پول داد حاضری بهش حس داشته باشی و تحملش کنی؟

خداالهی هدایتش کنه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
والا اشنای ما که زنه خیانت دیده همش بچه ش میگه اگه مامانم مارو دوس داشت نمیذاشت زیر سایه این پدر باش ...

معلومه که میگه 

طرف رو میشناسم پدرش بی مسئولیته نه فکر اینده بچه هاشه نه فکر پوله هییییچ دو تا دخترن . دختر اولی رو ۳ ماه بعد زندگی بعدیو بعد ۵ سال حاملع شد کار ب جایی کشیده دختر دومی میگه ابجیمو بعد ۳ ماه اوردی میگم نمیشناختیش تو این ۵ سال که شناختیش چرا منو حامله شدی

من ریپلی دوست دارم هرجا امضامو دیدین ریپلی کنین ذوق مرگ شم 😂 شادی غیر از ندارم😅😅 هرکی با پروفایلم مشکل داره حسود پلاستیکیه ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ من همونی ام که تو گوشی شوهرت بلاک میکنی مبادا عاشق قیافم شه 🤣🤣🤣 خال ام دل میبره هاااا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یه قانون می‌داشتند واسه متاهل ها که هر کی خیانت می‌کرد مجازات میشد 😪😪😪 من دلم میخوام برم رشته حقوق بخونم فقط به این خاطر که ببینم میشه تغیری در حقوق زنها بدم اما یه مدرک  فوق دیپلم دارم و یه لیسانس چند ساله هی دس دس میکنم امیدوارم تا پاییز بتونم تصمیم بگیرم اونم فقط بخاطر حق و حقوق خانوم ها از جمله خودم 😪😪😪

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
برو به خالت بگو  چرا میگی درازای خیانتش بایدبهم پول بده!!! اون وظیفشه تورو تامین کنه 😖😖😖😖 ...

ای خواهر دوره زمونه عوض شده به خالش بگه خالش میگه نتونستی شوهرتو نگه داری دختر منم خوشگله خوش صحبته شوهر تو ولش نمیکنه 

فکر کردی دلش برای اسی سوخته

من ریپلی دوست دارم هرجا امضامو دیدین ریپلی کنین ذوق مرگ شم 😂 شادی غیر از ندارم😅😅 هرکی با پروفایلم مشکل داره حسود پلاستیکیه ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ من همونی ام که تو گوشی شوهرت بلاک میکنی مبادا عاشق قیافم شه 🤣🤣🤣 خال ام دل میبره هاااا
2731
ای خواهر دوره زمونه عوض شده به خالش بگه خالش میگه نتونستی شوهرتو نگه داری دختر منم خوشگله خوش صحبته ...

اینم یه حرفیه 

بادخترخاله نشد یکی دیگه 😔

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

خانمها خانمها

این زن الان حامله است! 

خیانت مال قبلاً بوده! 

حتی اگه الان هم ادامه داشته باشه، الان فقط آرامشش و سلامتی خودش و بچه اش مهمه! تا بعدبدنیا اومدن بچه تکلیفشو روشن کنه! 

اینقدر استرس ندین به استارتر! 

الان براش وقت دعوا و انتقامگیری نیست! 

هیچوقت اینجوری توجیه نکن که رفتار فلان آخوند باعث شد از دین زده بشم!!! چون رفتار یه پزشک، تو رو از علم و توصیه های پزشکی زده نمیکنه!!! 
🙁🙁🙁چجوری خیانت میبینیدو ساکت میمونید🙁🙁من تحمل خیانت دوست پسرم ندارم چه برسه شوهر🙁🙁🙁

اخ که خیانت شوهر میبینی و سکوت میکنی دوست پسر کات میکنی تموم میشه ولی شوهر چی عمر و ابرو و همه چیتو میزاری پاش اخر با خیانت جدا شی؟باید بمونی و بسازی

عزیزم شوهرتو بکش سمت خودت نذار اون دختر خاله هر زه ات پیروز چاله میدون بشه تو میتونی متاسفم واسه اونایی فقط تحریکت کردن یا گفتند جدا شو عزیزم 99 درصد خانم ها خیانت میبینن تو مسیر زندگیشون شما الان بچه اون آقا تو شکمت هست وقتی میگی رفتی خونه پدرت و اومده گریه کرده خب دوستت داره بنظر من یه مدت تظاهر کن به دوست داشتن شوهرت و نتیجه شو ببین وقتی خودت رو ازش دور میکنی معلومه اون دختر خاله ات پیروز میدون میشه 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

استارتر صبر کن بچت به دنیا بیاد ان شاالله به سلامتی به دنیا میاد 

تو این ۲ ماه تا میتونی مدرک جمع کن اسکرین شات چت همه چیی بعد رسوای عالمشون کن اگر وضعت خانوادت خوبه میدونی تو جونت هستن بعد طلاق جدا شو با مهریه و نفقه و همه چی ۱۰۰۰ تومن هم شد بگیر سنی نداری که گلم

اینو از من بشنو مردی که خیانت کرد دوباره هم میکنه کسی تو ۲۲ سالگی دیگری رو بهت ترجیح میده ۱۰ سال دیع چی

اخ که خیانت شوهر میبینی و سکوت میکنی دوست پسر کات میکنی تموم میشه ولی شوهر چی عمر و ابرو و همه چیتو ...

وقتی متاهل شدن و خیانت دیدن اونوقت می‌فهمند خیانت دوست پسر با شوهر فرق داره دوست پسر اسمش روش هست این نشد یکی دیگه شاید دهها دوست پسر رو عوض کنی اما مگه میشه هی شوهر عوض کنی 😳😳😳

الان باردارم برم تو كدوم قبرستون  بزار لااغل بچم. ب دنيا بيا  انشاله كرونا بگيرم بميرم ح ...

نه عزیزم الان فقط بفکر خودت باش... 

ذهنت رو از دخترخاله و کارای قبلیه شوهره خالی کن و به بچه ات فکر کن. براش آرزوها و فکرای قشنگ بکن تا آرامش داشته باشی... 

حرف خانمهای اینجا رو هم گوش نده! 

معمولاً تمام شرایط طرف رو در نظر نمیگیرن و با زندگی خودشون مقایسه میکنن و جواب میدن... 

شوهره هم که الان تو کارخونه کمک میکنه، خدا رو شکر. با سیاست و تشویق کردن ازش بخواه خواسته های دیگه تو هم انجام بده، هرچند دوستش نداشته باشی... 

الان خودتو آرام کن فقط یه وقت خدایی نکرده بچه ات مشکل دار نشه... 

هیچوقت اینجوری توجیه نکن که رفتار فلان آخوند باعث شد از دین زده بشم!!! چون رفتار یه پزشک، تو رو از علم و توصیه های پزشکی زده نمیکنه!!! 
من که نمیتونم تحمل کنم جدامیشم ابروشم همه جامیبرم😑

همه زن ها تا وقتی خیانت ندیدن همینو میگن 

وقتی متاهل شدن و خیانت دیدن اونوقت می‌فهمند خیانت دوست پسر با شوهر فرق داره دوست پسر اسمش روش هست ای ...

عزیزم خیانت هم تا خیانت داریم یک د ی و ث ی مثل شوهر سابق من بعد ۵ ماه عقد میره دنبال زن صیغه ای یکی بعد ۴ سال یه چت معمولی میکنه

2706